BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Tako nekako, da bi gledao tamo gdje nemaš fiksni internet,a imaš mobilni. A opcija za druge mreže ide registracija preko email i plaćanje kreditnim karticama. 30 dana 10KM ili 90 dana 26KM.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Drugovi, kod ovog Moja tv net 4 paketa stoji:
    "preko 175 TV kanala HD i SD rezolucije..."

    Ne mogu da nađem tačan spisak tih kanala, zna li neko koji se HD kanali podrazumijevaju?
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Cini mi se da ima oko 84 HD kanala, ima jedna grupa samo za HD. Od filmskih, svi FOX-ovi i M1 su u HD, dokumentarni su vecina HD, od sportskih su dva Eurosport i jedan SK, nesto crtica itd. One domace ni ne gledam, a ima i njih dosta. Uglavnom pored samog kanala pise HD, kao i u meniju, u gornjem dijelu.
     
    IdeMedoSumom likes this.
  4. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Uglavnom ima i hd kanala bez doplate za hd paket. Hvala za info :)
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tako je, zahvaljujuci konkurenciji :)
     
    IdeMedoSumom likes this.
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sada su u HD paketu ostale samo arene ako se ne varam...sve ostalo je haman u pocetnom paketu kanala

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
    IdeMedoSumom likes this.
  7. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Solidno je to, iako idalje i više nego duplo skuplje od Telemacha, što se tiče brzine interneta. Hvala svima još jednom :)
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kako kod koga,sto se cijene tice
    Kod mene 100/8 optika,cijena jeftinije nego Telemach

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Koji je to paket, šta sve dođe u njemu osim tog interneta?

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  10. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Za skoro istu cijenu paketa, Telemachov eon light ima 100 mbps download (ne skontah koliki upload), a kod moje tv net 4 je 50/8.

    Kod Telemacha prvih 6 mjeseci račun 1KM, kod BHT čak prva 2x mjeseca :D
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kod mene je paket 50/8 ali mi je od pocetka brzina 100/8...paket je moja tv net 4 a uzeo sam da placam preko OPA i dobio 4 mjeseca racun po 1 KM

    Redovna cijena paketa je 45 KM

    U biti imam sve isto kao na Telemach,plus one sportske kanale i niko me ne jebe za moje pare,kao Telemach sto radi.

    Znam ja da vecina kod BhTelecoma ne moze imati ove brzine i sve ali eto ja mogu i zadovoljan sam uslugom i stabilnoscu.
    I kod TMa je isto sve radilo super kod mene,nisam imao probleme

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Tu je s cijenom, ovamo 47.5 eon light duo sa 100 megabita i 6 mjeseci po 1 KM, a sportski kanali su podijeljeni, ti neke imaš, neke nemaš i obrnuto... Tu je to, samo treba gledat gdje je bolja linija zbog stabilnosti... I šta ko više traži u tim razlikama...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Na BHTu imas sve sportske kanale,na TMu nemas Arene
    Razlika je sto na BHTu SK ne mozes imati u HDu,ne daju djubrad iz TMa
    I na BHTu nemas nova sport,jer je to TMov kanal koji sluzi za ucjenjivanje.

    U biti,suma sumarum,ja sam samo dobio prelaskom na optiku Moja tv ..inace da bi za isto para dobio losiju uslugu...to ne bi sebi radio i ostao bi na TMu

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Pa to i kažem, ti samo imaš arene što nema ovamo, a nemaš nova sport, nova bh koja prenosi dosta utakmica, sve u svemu isti đavo, uvijek nešto fali... I da li imaju svi sk kanali kao ovamo...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  15. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Tako je, preko BHT ne mozes pratiti BH repku (jest da nisu Bog zna vrijedni pracenja). @zippoo to kod tebe je super, ali vecina korisnika tu mogucnost nema. Kako meni drska BHT salterusa objasni, brzina interneta je DO 50/8. Da imam mogucnost za Telemach, radije bih pristao na- DO 100 mbps i 6 mjeseci racun da bude 1 KM, bez da me uvjetuju nekim aplikacijama / racunima u drugim bankama :D
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Imaju svi SK kanali...ima i onaj 4K ,e sada je li stvarno 4K to ne znam

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  17. Almir

    Almir Komšija

    Meni lično nekada zafali taj kanal kad igra rep ili nešto sl, jbt imaš toliko sportiskih kanala a ti moraš tražiti alternative, ja sa nadam da će ovo prestati na obostrano zadovoljstvo svih korisnika.

    A ostalo sve 5, čak sam obnovio ugovor opet na 2g sa aktuelnim popustima za mojatv...čak sam i prajvet mobiln obnovio 24gb/mj i 25km meni dosta za sve mobilne aktivnosti, wifi da i ne palim...do sada je bilo 20gb u paketu...da mi daju i 40-50gb ok najs ali mislim da nema potrebe, više bi volio da u paket ubace mojatv striming gb 20-50 pa da se nekad negjde može pogledati i tv, a da ne strahuješ...
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma imam ja i taj kanal nova sport,tako da ne fali meni nista...realno slabo i palim tv i gledam...pustim navecer tako koju utakmicu bez tona,cisto da radi tv.

    A sto se ostalih mobilnih paketa tice,meni su dobri ...ja koristim onaj 500min +500sms i 3gb interneta...ne potrosim ni to ili bude taman...za 20ak KM ne moze bolje

    Edit
    Jesu li se ovo sta mijenjali paketi?
    Koristim extra s a vidim da ako potpises obavezni ugovor da se moze ici do 6GB i 800 Min...na 24 mjeseca
    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
    Last edited: May 11, 2021
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam skoro preko web shopa uzeo taj
    extra s na 24 mjeseca, super mi je to bez odlaska na šalter, 800/800 i 6gb za 22KM, taman mjera... Minute i poruke ne mogu potrošiti ni u ludilu, interneta može biti taman, a nisu skupi ni dokupi u slučaju potrebe...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sad izmjeri brzinu na xioamiju...stavljeno mi da preferira 4g ali do max 10 Mbps mjeri...pr2bacim na 5g,izbaci 120/60 Mbps...vratim opet na 4g,izbqci 129/63

    Mislim da je ovo najveca brzina 4g sto sam ja izmjerio kod sebe
    [​IMG]

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk