BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Zaletis se da spasis dzep i opet ti dodje isto..

    @Ahmet - Nije dosadno, ali su tri korisnika u kuci, em brat mislio flat, pa skinuo par filmova... i sad se poklopi...

    @Ico - Nije ti ni kablovska Elta-MT los izbor ako si u mogucnosti to uzeti.. Flat je cini mi se za 50 maraka, a brzina i ping su stabilni... za iznenadit se...
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da, cuo sam pozitivne dojmove od prijatelja, on uveo paket od 25 KM, ali problem je sto imam DSR, a uzecu uskoro i DreamBox za drugi TV pa ne znam gdje cu sa kablovskom, jer mi treba samo internet. Hvala na savjetu.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  5. Mujka

    Mujka Komšija

    ma iskreno ovo nije tacno(kad se ne placa prekoracenje ko namjerno :smt003 )
    na hdd u downloads folderu od 7 mog u mjesecu narastao je na 100GB a bihnet mi prikazuje 60gb al et zadovoljan sam :D

    realno moze se skinut jedno 8gb dnevno bez problema
    znaci 200GB mjesecno bez problema :D

    ping je extra do sad nije bilo nikad problema :D

    samo nikad mi nece biti jasno kad jaran iz hr skida stavi upload 3kb's i ide mu max speed a ja kad skidam ako ne stavim minimalno 25 nema sanse da ide max speed :D

    pogle kako je ispravan brojac :p
    http://pokit.etf.ba/upload/?pokita9992f ... 4808ed.jpg
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ne soli mi ranu :smt003 , a i ja stavim na torrentu manji broj za upload da mi bude brzina veca, a s flatom me i ne zanima hoce li skinuti minutu il sat ranije... Sutra zovem pouzdani izvor, pa javim ako saznam sta novo :)
     
  7. dzan

    dzan Novi član

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    5g paket
    [​IMG]
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Na speedtestu sam imao slicnu brzinu ali ..sada prikazuje ok rezultate, na rapidu trenutno oko 65kb/s sto je normalno dok jos uvjek imam problema sa otvaranjem stranica.

    Kaontao sam da nije do mene pa evo skeniram računar.
     
  9. dzan

    dzan Novi član

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Bude i meni uredu ako testira sa bh telekomovog severa. HWB otvara brzo ali sve ostalo katastrofa sporo.
     
  10. okanovicr

    okanovicr Novi član

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    netrebas skenirati nije do tebe.kod mene ista stvar.sr....e
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    ko neka stvar je vec par dana unazad od 12 h pa nadalje :/

    ccc
    dovoljno je otici na portal , rubrika sport i sve ce biti jasno koliko su jadni i čemerni :lol:
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Da, sada vidim da i vi imate problema.
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Samo da potvrdim da je brzina veze zadnja dva dana ko kita.
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    jok zanje 1 mbit :D
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ovih dana je kod mene konekcija katastrofalna. Prvo sto mi svakih pola sata onako iz sege prekine veza (ne pise link to ADSL BITchnet failed, reconnecting, vec primjetim po tome sto ne otvara stranice uopste, diskonektujem, konektujem, opet radi) i ne racunajuci jos kad mi zazvoni telefon isto svaki put pukne konekcija. Osim toga mutavo mi otvara i stranice.
     
  16. BoLa

    BoLa Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Nije do njih ljudi, oni su previse pro da bi bilo do njih, do nadprovidera je kako ne razumjete! Morate nac nadprovidera i njemu se zaliti jer BH Telecom je uradio sve vrhunski i profesionalno nema sanse da je nesto do njih! :smt003
     
  17. artemis

    artemis Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ljudi treba imat malo razumjevanja, otoplilo i snijeg se topi, klizavo, Sanela usla u stiklama i opet zapela za kabal... polako bit ce rijeseno u narednim danima, dok nadju tehnicara da vrati kabal :mrgreen: :twisted:
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Meni je tako jedna Sanela iz BHT navadila zivce. Dosli oni majmuni iz telekoma "obnavljali infrastrukturu" i zapikali moj broj komsinici ispod mene i moj ADSL na nju prepisan, a nema ona ni racunara. Kazu ovi meni ne znamo mi nista, zovite Sanelu. Na kraju sam im rekao da cu ih tuziti i morali su popustiti i vratili su sve na svoje mjesto.
     
  19. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Kazu da imaju nekih problema sa optikom pa se zbog toga dešavaju ti prekidi.
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Nagrizo im miš optički kabal prema osijeku i Tcomu. -- bhtelecom portal :)