BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ma da se čovjek smije ili plače...?
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Meni zadnjih dana stalno puca konekcija, a kakvi su mi "topovi" danas bili, ni misa ne znaju drzati kako treba,... uglavnom, danas sam se prijavio na kablovski i dolaze u pon/ut, a tada "mahanje" adslu :D :smt006
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Vjeruj, neces se pokajat. :) Ja sam odjavio isto.
     
  4. artemis

    artemis Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Kakvo kajanje, bit ce to jedan od datuma za pamcenje :lol: Uhh, valja odmah uzeti jos jedan hard, imat ce se 60giga i fz na raspolaganju :mrgreen:
     
  5. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ma i ja ću se vjerovatno prebaciti od sljedećeg mjeseca..odabrati neki normalan provider..ima li neko preporuka za neki dobar paket? Sa tim da je flat..
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    ako zaista ne bude nikakvih promjena u martu na G paketima, i ja pozdravljam bitchnet...
     
  7. artemis

    artemis Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Kraj mjeseca, a nema nikakvih nagovjestaja o novim paketima... nek i uduplaju limit opet bi bilo 30giga na bitchnetu, a 60 + fz na kablovskom. Bihnetovu fz necu ni da spominjem vise, patnja ziva...
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Mislim da sam vec govorio, a na zalost, izgleda da je tako. Da je jedina novost ove godine IPTV. Svake godine budu promjene/novine. Pa tako i ove. Znaci novina je taj flat sto se tice interneta.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    znaci da ce popusit ove godine...... iptv ne ide nikako, ili ide jako loshe, a s adsl-a raja pobjeze drugim providerima. bio bih najsrecniji kad bi bankrotirali....
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Možda se nesto desi polovinom godine. Ne mora biti oko jqanuara, kao svaki put. Ko zna.
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Kako je raja pocela bjezati sa ADSL-a, bome ce morati napraviti te izmjene ili ce neminovno u propast, barem sto se tice ADSL-a!
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    30 gb je taman , ne treba biti ni proklet pa skidat sad svaki jebeni film il seriju . 30gb i cut price , i ja bi bio happy
     
  13. artemis

    artemis Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    30/40 giga jeste taman, ali nema u ponudi bihneta... a i da ima bilo bi najvjerovatnije 53KM(do sada nisu imali praksu da snize cijene, nego samo povecaju limit), a na kablovskom je 39KM, govorim za Ze.

    Tako da ne vidim razlog ostanka na adsl-u. A zadnjih mjeseci nemam ni 2mbita od 4, brojac stalno trokira, fz u rasulu, ping ide ko ping pong loptica, sto se mene tice sa njima sam zavrsio. Barem dok se ne uozbilje i porade na kvaliteti i ponudi usluga :smt006
    Zalosno je na sta je adsl spao, vise nema one stabilnosti i konstantne brzine, upropastili skroz, jos ova tv...
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Dosli danas da stave taj moja tv full paket, i gle cuda. Prvo profulali kucu, onda kazu, s ovim nemate ni faxa, ni wirelessa, ide drugi modem, nema ti fixnog nikako. I reko nosite to, dajte net, eto kaze ne znamo mi to, mi samo ovo radimo, drugi ce to, morate potpisat novi ugovor. Nije li to sve divno... I da, zeznuli su mi konekciju, sad ne valja nicemu.
     
  15. ZeKoU

    ZeKoU Novi član

    @SamiRX-8

    Znam kako ti je. Pokušaj sa 1422. Tamo ima support za sve vrste modema koje ugrađuju. Samo moraš preslušati fino tetu koja ti to sve ispriča i onda pritisnuti broj :)
     
  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Odustao sam od tog full paketa, mislim meni ne treba telefon, treba starcima da ustede, ali im isto tako treba i fax i fixni broj koji sada imamo, a za koji bi morali uzeti jos neku stvar da on ostane. Vec su zeznuli ping, tako da ce doci drugi da stave taj net paket, i da naprave sto se moze napraviti :)
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    ne kontam sta oni imaju dolazit LOL :D
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Dolazili sa novim modemom i tim voip telefonom. Doci ce opet zato sto su uzeli STB, jer je kao davno prosao testni period... Nema im kafe uglavnom :mrgreen:
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    kako je krenulo propast ce radi moja tv shita taman da daju normalan flat
     
  20. ZeKoU

    ZeKoU Novi član

    Ljudi pokušvam sada prvi put telefon da naštimam i ne radi mi. Daje neki signal zauzeća. Gledam parametre konfiguracije na Billion routeru i vidim da su mi ukucali broj drugačiji od fiksnog (ne mislim samo na pozivni nego i ostale cifre). Međutim meni su rekli da broj ostaje isti. Interesuje jesu li kod vas koji imate uslugu podešeni isti brojevi ili ste dobili neke druge?