BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kosarkaska kadetska repka napravila istorisji uspjeh i prosla u 1/4 Eurobasketa pobjedivsi u 1/8 Litvaniju 89:80!!!

    Džanan Musa je predvodio tim s 37 poena, Amar Gegić je dodao 24, a Sandro Antunović 14 poena.

    Bravo momci!!!
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Konačno da gledam voljeni klub u pravom HD-u uz normalnog komentatora:



    Uživajte! :smt004
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    NORMALAN SNIMAK NA KOJEM SE NORMALNO ČUJEMO ! :smt006
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Radi one budale nisam ni odgledao tekmu uzivo .
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma




    idemo jako veceras pa sta bude, ne bil Bog dao da udjemo u grupnu fazu
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    FK Sarajevo
    Početni sastav: Bandović, Berberović, Puzigaća, Tatomirović, Dupovac, Cimirot, Radovac, Stojčev, Okić, Duljević, Velkoski.

    Klupa: Plakalo, Barić, Protić, Kovačević, Handžić, Todorović, Bilbija.

    [​IMG]

    MUŠKI I HRABRO PA ŠTA BUDE! SVI U NAPAD JEDAN JE HASE!!!
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Na Kabel Eins free-to-air na Astri 19,2E ima utakmica ko ne zeli Marjana slusati.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    TO! nema Bilbije u prvoj
    dobijamo ovo
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Joj kako je meni patnja gledat ovog lika za touchscreenom... Nesto pokusavaju da to izgleda vrhunski, a amateri teski.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    uglavnom treba biti zadovoljan, velik napredak je ostvaren otkad je Dzeno preuzeo Sarajevo, i temelji su postavljeni za buducnostm, sad je samo da nastave i napreduju
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    uzas . nazalost
     
  14. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Sta bi, kad se nema srece. 3:0 je bilo vec dosta za mene, barem sam se naspavao =)
     
  15. h2o

    h2o Aktivista

    Meni je zanimljivo kako mnogi navijaci FKS misle da su postavljeni nekakvi temelji za buducnost. Na cemu baziraju takvo misljenje? Stvarnost je takva da vecina ovih igraca nece biti u klubu sljedece sezone, a neki ce sigurno otici i u zimskom prelaznom roku.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i da niko nece doci i klub ce se ugasiti

    i ja bas ih ne kontam
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    više iskompleksiranih statusa po fb portalima i sl. nego manijaka na tekmi protiv zrinjskog.
     
  18. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Nije bit dovesti igrace i ocekivati senzaciju. Gdje je struka i silni treneri koji ce raditi s njima? Kakva im je ishrana, odu kod matere na zeljanicu poslije treninga? Kakve to treninge nasi fudbaleri imaju? Podjele se u dvije ekipe, igraju sheve, niko snage nema zato i jesu rezultati ovakvi.
    Ti statusi po fejsu su samo odgovor na uvijek prepotentno ponasanje navijaca Sarajeva, vi ste uvijek prvaci i pobjednici prije svake tekme, kakvi crni divovi i kakva crna sila, na zemlju se spustiti pa polako, ne kontam kakva je to silna euforija i na osnovu cega? Na osnovu jedne dobre partije na kosevu?
    Kako god, lijepo je bilo napuniti gradski stadion, zaradilo se fini para, samo naprijed al' bez preseravanja kao do sad, nije Sarajevo nikakva sila vec godinama, vec samo jedan osrednji klub premijer lige BiH. Kad budete imali jedan takav skroman i prizeman pristup svemu tada ce i manijaci dolaziti da podrze komsije i preslikaju jedan fin recept kako se moze napraviti iskorak.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesi ti bolestan jarane, cuj sto su navijaci euforicni prije utakmica, kako to da se pitari nadaju dobrom rezultatu, kao gdje ces to jebote :lol: Koji cete nam klinac...
     
  20. X-Factor

    X-Factor Komšija

    S vama nema potrebe raspravljati, upravo je to taj kompleks, prepotentnost, nerealna ocekivanja... euforija je jedno, preseravanje je nesto drugo... Nedo Bog da prihvatite kritiku, poraz, ipak ste vi Divovi (grohotom se smijem) :D Ponovo procitaj post koji sam gore napisao pa mi reci sta je bolesno i sta je neralno? Ti zivis ocigledno u nekom drugom svijetu, nauci prihvatiti poraz i kritiku. Sve sto sam napisao vazi ne samo za Sarajevo nego za kompletan BiH fudbal generalno...