BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Treba ti stoja za utakmice . 5 ljudi neka ide skontaj sta mozes uradit sa tim parama . TV , rostilj , pivkana i rahat uzivaj . Za stoju sve .
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Nisu normalni Allaha mi, a očito da (dokazani) krimosi iz saveza idu na "kartu" dijaspore i domaćih "guzonja" koji će svakako pohrliti ko ludi i pokupovati karte bez obzira na cijenu! Bitno je da se zaradi, sirotinja može gledati tekmu kući! :smt021
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma hajd, ionako prijateljska protiv lihtenstajna je nebitna
    i da je 5 km ulaz ne bi otisao, jos vrijeme nicemu
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Iz Tuzle sam al koje ruglo od stadiona . Jos gore na TV izgleda ccc
    Zar se ne moze ovako sta napravit
    [​IMG]
    Estonski nacionalni stadion . Kapacitet oko 8.5 milja .
    Kod nas samo daj betona
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]

    Jao djeteline i korova! :smt005

    Ova utakmica je najbolji primjer koliko zapravo znači dobar teren za igru, gdje i repr. utakmica liči na onu iz "kukuruz lige" kada je teren odron! :roll:
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Dok sam trenirao, na koševu je prije bilo 90% djeteline. Ne znam kako je sada.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne znam zar je tako tesko napraviti neki normalan stadio, pa ne mora biti ekstra kapaciteta, oko 25 hiljada taman, nek je moderan, i po uefinim standardima uredjen

    gledaj na kakvom stadionu igra repka, a ni ostali stadioni nisu aman, jedino sto se bilino polje nadogradjuje i dodatno sredjuje
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bilino polje je kokosinjac. Da su pametni sredili bi Kosevo, ovo ostalo je katastrofa.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Pa šta očekivati od levata koji ni ovu djetelinu ne mogu pokositi...jbt najjednostavnija stvar na svijetu, treba ti ovo:

    [​IMG]

    I guraj ga! :smt003

    Gdje ćeš koševo brate, tribine po 20 metara udaljene od terena, a sad bez tartan staze opet ostaješ bez (jedinog) Olimpijskog stadiona jbg! JEdina solucija je negdje graditi novi (Otoka, Novi Grad) i sl.!
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolje traka i vise mjesta pa da svi koji hoce mogu gledati, nego po ovim cumezima, mene sramota gdje igramo.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da Kosevo, ali poravnati bagerima pa uraditi stadion 15-20k mjesta. Onakvo Kosevo nema smisla vise renovirati.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Gledao sam neki dan da su se ovi fifini čelnici naholadli po BH i obisli sve stadione. Ljudi su nesto posebno objasnjavali zasto ne moze koševo te je bilino bilo najblize ispunjavanju uslova.

    Piroman Kako misliš koševo nema tartan stazu ?

    Inace treba da ljudima bude jasno da su stadioni koje imamo max koji mozemo dostici. Mozda malo usminkati i to je to. Treba odrzavati a od naše lige para nema. Praviti stadione samo za reprezentaciju nije financijski odrzivo.

    Bilino je neki max. 15K i to je to.

    Sto se tice terena, nije to samo kosi i valjaj. Treba cijelu dranažu odraditi i sanirati teren te u nastavku odrzavati. Lako je šišati ali kada imas rupa kao ratište djaba ti valjak.

    + koliko su nasi klubovi u dugovanjima. Ne mogu iz dugova ozaci. Kakvi crni stadioni. A opet drzava jedva penzije isplati. Svako malo podju kasniti. Neko dobije danas neko za pet dana. I tako sve u krug.
     
  13. veki81

    veki81 Aktivista

    Bolje dograditi tribine nego sa dvogledom ici na utakmicu.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znas da ce neko pare dati za to. A ove price o pravljenju novog stadiona su smijesne.
     
  15. black

    black Komšija

    FIFA i UEFA nece graditi stadione , klubovi su nam ocajni a drzavu libo svakako.
    Grbavica ima isto dobar projekat ali fali "samo" 25 milion-a.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    @Pelikan , ismijavas stadion koji jao kao tuzlak kazem da je smece .

    pogledaj te u Sarajevu kao da su nesto bolji :lol:
    bosanski mentalitet , nek je nesh bolje od mog komsije . a smece nam svima , i tebi u SA i meni u TZ i svima u ostali gradovima
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve u sarajevu je bolje.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Iz Zivinica sam i kad bi bio pristran onda bi za Tuzlu rekao da je sve najnaj, ali je objektivno Kosevo jedini koliko-toliko normalan stadion.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    How, yes, no.
     
  20. veki81

    veki81 Aktivista

    Kakvo bolan crno Kosevo i ja navijam za Sarajevo ali brate gledati utakmicu na Kosevu i na Bilinom je ko nebo i zemlja, i sta mislis da je jeftinije srediti Kosevo nego Bilino polje?