BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Prvi tim - Rezerve 1:2 ( Ibričić - Bajramović 2x)

    Prvi tim: Mitrović, Pandža, Nadarević, Spahić, Berberović, Topić, Damjanović, Muratović, Ibričić, Misimović, Džeko.
    Rezervni tim: Sukić, Jahić, Mravac, Mirvić, Vladavić, Smajić, Rahimić, Štilić, Pjanić, Muslimović i Bajramović.
     

  2. Jel ovo 100%? Ista postava ko i u dnevnom avazu...
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Naravno. Navodno su se nakon jednog od duela naguravali Muslimović i Spahić ali nista strasno :mrgreen:
     
  4. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Joj brate pa Mitrović prvi golman. Ma nigdje nas nema kakvu god formaciju igrali. :(
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Sve je ovo dio taktike da se zavaraju Belgijanci.
     
  6. Prasina u oci :lol:
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Belgijski selektor ne spava od muke i sekiracije...

    Dzaba diskusija, moze nas i Jose trenirat kad nema koga staviti na beka, takodje od rahmetli Suada Katane mi nemamo pravog obrambenog stopera.

    Da sam ja Ciro isla bi jednostavna taktika ako primimo preko 4 gola prije 60-te minute idemo na prekid utakmice crvenim kartonima ala Eduardo Da Silva lomovi, poslao bih reprezentaciju u bukovu shumu da vjezbaju klizece... akozvana hejterska strategija iz sokera
     
  8. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ali opet ne mijenja ništa, i dalje su nam Enise golmani buranija. :mrgreen:
    Jesam i ja zapeo za ove "vratare". :lol:
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    Vrhunski bi bilo kad bi sakrivali Papca i Salihamidzica i uveli ih protiv Belgijanaca.
    To bi bilo pravo zavaravanje :D
     
  10. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Going to extremes feat. Stihy :D

    Bez obzira na probleme sa sastavom, nadam se da cemo pruziti solidnu partiju. Nisu ni oni nista bolji, jednu sezonu 'bljesne' Standard i odmah 3 reprenzetativca, AZ na celu Nizozemske - 4 reprenzetativca. Golove daje polumrtvi Sonck a tu i tamo zaluta koji odbijanac pogotovo do van Buytena te ostalih 8 (ne racunam golmana koji je opet Silvio Proto, ne moze braniti u Anderlechtu pa ga salju na pozajmicu u GERMINAL BEERSHOT - zajebano ime, ako nista).

    Optimista :mrgreen:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Uzimajuci u obzir sve navedeno, svaki pozitivan rezultat gore bi bio senzacija. Meni je bezveze sto se mi ovdje kao pripremamo za najgore (a nadamo najboljem), ali nismo do sada nista nerealno rekli. Sjecam se da nam ta odbrana nije bila nesto ni kad su igrali Hibic (Spanija) i Konjic (Engleska) + ovamo Salihamidzic i Music.
     
  12. kazu,sa mjeseca se vidi kineski zid i Muhamed Konjic kako udara protivnickog napadaca u sesnaestercu!!!

    :smt005 :smt005 :smt005
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Nova informacija je da se vise ne zna ko ce igrati prvih 11, evo Belgijanci totalno zbunjeni, nece znati prema kojem golu da napadaju :D
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Na kraju kad se sve sumira, koliko će biti igrača iz naše lige i iz kojih su klubova oni?
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Mislim da nema igraca iz nase lige medju 18 prijavljenih za utakmicu.
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Raduje me ta činjenica. Sve samo da ne igraju neki levati iz ove naše ''lige bez brige''.
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Jedini bio Nurković (FK Travnik) ali ga izbaci Supić - nezamjenjivi čuvar gola Javora iz Ivanjice :mrgreen:

    Eh kad se sjetim da su, ne tako davno, Kenan Hasagić, Sanel Jahić, Samir Muratović, Semir Štilić, Admir Vladavić i Edin Džeko igrali na Grbavici a sada su svi standardni reprenzetativci. :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Ne znam cemu ta rasprava u ovom trenutku kad za reprezentaciju od kad "postoji" nikad nije igralo vise od 2-3 igraca iz domaceg prvenstva, i to po pravilu neki duzi spisak, osim ako se ne povrijedi pola tima. Sve sto je "vrijedilo" iz PL je otislo da igra u druge zemlje Evrope.
     
  19. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Hahaha eto cemu , Mitrović se povrijedio - stradao trbusni zid ( prejeo se boranije ) :lol:

    Dakle, brani Supić a Nurković stize u Belgiju da sjedne na klupu. Van Buyten takodjer ne igra, povreda nije sigurno, moguc konflikt sa trenerom :roll:

    Sve je dio taktike :mrgreen:
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Joj, lolčina nad lolčinama. :D

    Iako ovako djeluje glupo, najjače od svega je to što nije isključeno da je fakat jeo boraniju. :mrgreen: