BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Bio je rizik ici s golmanom koji je prije toga zbog spomenute povrede bio "out", ali eto nadam se da taj novi sto brani u Srbiji nije kikser. Kako sad stvari stoje (a vjerovatno ce se promijeniti jos jednom), sa 5-4-1, idemo na 5-3-2 sto se logicno transformise u 3-5-2 u fazi napada, bice veselo :)
     
  2. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Sto je i radjeno danas na treningu. Standardna trojica u zadnjoj liniji, po bokovima Berberovic i Ibricic, zadnji vezni Jahic, ispred Muratovic i Misimovic, u napadu Dzeko i Muslimovic. Prvi tim je ovaj put dobio klupu 2:0 (Dzeko, Misimovic).
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Nesto ne znam kako ovaj Jahic igra, mislio sam da ce Damjanovic dobiti prednost radi nekog "reprezentativnog iskustva".
     
  4. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Jahic je dosta bolji u skok igri, pogotovo u protivnickom sesnaestercu. Opet, nista nije sigurno, ima jos 18-ak sati. Ciro ne spava :mrgreen:
     
  5. DZEKOOOO!!!0 DZEKOOOOO!!! DZEKOOOOOO!!!!!
    "Oni mogu ga igraju zavezani za kociju"
    Nema jaceg komentatora na svijetu! :smt005
     
  6. ja mislim da je rekao zavezanih ociju..... :roll: :roll:

    dzeko.. :shock: :shock: a la Henry gol..
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ostaje da se vidi hocemo li izdrzati do kraja. Za sad djeluje ok, mada mi se cini da moramo biti malo opasniji u drugom poluvremenu posto ce i oni pritisnut.
     
  8. Ovako nastavit! Mozemo ih kontrama ubit!!!
     
  9. NEVJEROVATNO !!!

    trebaju se prozvati BH IDIOTICUSI... :roll:
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    "VEDO! VEDO! ... BOSNA... ZMAJEVI... VEDO, ANALIZA!... AJMO ZMAJEVI BLJUJTE VATRU!" 8)
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ovaj reporter je extra, covjek zna svoj posao vrlo dobro!
     
  12. Ma lik je vrh :smt005
    Umrijet ce pricajuci ak uvalimo i peti... :lol:
     
  13. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Odlican rezultat za sve hejtere i pesimiste sa HWB-a :mrgreen:
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Nije mi ni palo na pamet da cemo Belgiju nagaziti 4-2
     
  15. FearLess

    FearLess Aktivista

    Razvaljotka.
    Ovako se igra u gostima. Napadacki do zadnje minute.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne pametuj :x

    svaka cast momcima,stvarno nisam ocekivao pobjedu od 4:2 :)
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Da nije bilo idioticusa, ne bi bilo ni ovog rezultata, izgubili bi .. Očekujem da će nas FIFA kazniti sa igranjem bez navijača.
    Belgijanci su slaba ekipa, ali bez obzira na to mi kao da nismo imali vezni red, od sada obavezno treba najmanje tri-četiri igrača u sredinu stavljati, Misimovića, Bajramovića,Ibričića i Pjanića ba bi onda loptu imali mnogo više u posjedu.
    Džeko dokazuje da je sposoban igrati za bilo koji klub na svijetu, uvijek kada je primio loptu djelovao je opasno, konkretno ...
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Reporter je bio odlican, a meni je ovaj sudija pomalo lud. Evo kraj utakmice bio, prosla minuta a on ni da prne.
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Prvi gol je Belgija postigla iz ofsajda, onda asistencija Misimović-Džeko apsolutno nije bila ofsajd, ali kako god, zato smo imali sreće sa dvije stative.
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Reporteru petica,igracima desetka,svi su bili na nivou,navijaci malo pretjerali al ipak u pravi cas.Sudija se bas potrudio da pomogne domacine al bez uspjeha.