BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Dobro prvih 20 min, kasnije je veza prestala trčati pa su prišli golu. Fino za sad
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ureko ih Sabahudin jest svega mi... Nije ono bio crveni, nema sanse. Al kao i svaki put, sudije pisaju po nama jer smo BiH.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  3. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam kako neko moze zakljucit da je bio crveni ili nije kad je kamera prikazala samo iz jednog ugla. Vidi se da Pjanic ide djonom i to je to. Ako je sudija bio onako odlucan za direktan crveni, veca je sansa da je bio nego da nije. Ali samo je on to mogao vidjeti iz pravog ugla, jer nemamo snimka u 2019. godini. I ova NovaBH je sranje zesce, ne znaju usporeni snimak pustit. Crveni karton i start za penal su ponovili cak jednom.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Zasto mi je izbrisan post?

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Fakat je NovaBH za qrac, sa jednom kamerom pokrivaju prenos utakmice, pa nije prva liga federacije.
    Vidio sam bar 5 težih režiserskih propusta koje nisam vidio od zlatnih dana NTV99 i zooming spotova Branke Sovrlić.

    A utakmica je klasični primjer kombinacije mentaliteta i manjka ozbiljnosti svega u BiH. Sad na Finsku i Italiju bez Pjanića. Ja ne vidim prostora za dobar rezultat.
     
    Esh likes this.
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sve receno vec, sve vidjeno vec.
    Vazda prionemo prvih pola sata, ostatak tekme padnemo. Ovo nije samo u fudbalu nego u svakom sportu :) Kondicija, mentalitet....
    jbga, nadat se da cemo imat nekog u barazu slabijeg.,
     
    zippoo likes this.
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E jest vala prijenos bio los. Utakmica krenula kao iz snova, steta jer je trebala bit pobjeda. Penal, jest, bio je, ali Pjanicev faul je po meni bio za zutog, ne crvenog.
     
    bhd likes this.
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ja nisam nikad vidio da se za onako nesto daje direktan crveni
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma lik je jedva cekao da sta dosudi, svaki kontakt Grcima u korist bez imalo zadrske.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Apelaciono tijelo evropske krovne kuće fudbala je prihvatio činjenice koje je dostavio NS/FS BiH, te će naš vezista zbog isključenja u susretu Grčkom odigranom u martu ove godine propustiti samo jedan meč, protiv Finske 08.06.2019. godine.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ne znam koliko će nas to pogurati protiv Italije koja će bit furiozna u pokušaju da ekspresno osigura plasman nakon prošle fule.. Jedino da ovi "naši Talijani" ne budu imali kakav motiv više..
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma ja od nasih manekena ne ocekujem puno...uvijek u vaznim utakmicama su podbacivali...ovo je u svim sportovima ovako
     
  13. Esh

    Esh HWB

    MakaveliTheDon likes this.
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ide li ko na utakmicu, ja prije kad sam redovan bio na Koševu, kiša stalno padala haman.

    Jednom protiv Slobode fasujem prehladu dobrih 7 dana, iz stana nisam izlazio nikako.

    I od tada me nema gore, a prošlo je poprilično dugo, tad je Husrefa vodio Slobodu.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Samo da ne bude rezultat gori od one utakmice protiv Atalante.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Ma treba pokušati odigrati sa obrazom, dobro je ispalo i za Evropsku ligu za poraženog..
     
  17. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Smije li se postaviti link za stream (Sarajevo-Celtic) ? :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Ako je na bhtelecom.ba stranicu :)

    Inace, pristojno ovih 60tak min, u skladu s mogucnostima, nije bruka..
     
    MakaveliTheDon likes this.
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Odlična utakmica, Celtic jednostavno mnogo više kvalitetna ekipa, tačno vidiš kako ljudi s takvom jednostavnošću kontrolišu loptu, a fudbal je jednostavna igra.

    Ljudi došli, trening nisu imali, odigrali s 20% snage, onako koliko im je trebalo za pobjedu.

    Ja odlučio ipak da odem na utakmicu, taman da uzmem taksi ispred BBI.a, kad pored mene jedan škot, psuje lola ne štedi, još onaj njihov škotski akcenat. Uzmemo taksi, bio još jedan kolega sa njim, pjani ko daske obadvojica, nešto pričaju Bog sami ih ne bi razumio.



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da se nebi guzvalo u nedelju, ranije se uzele. :D Bit ce fina atmosfera. :)[​IMG]
     
    Last edited: Jul 26, 2019
    EL NINO CFC and Esh like this.