BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    :lol: :lol: sto me nasmija.

    da je francuska dosla bila bi puna dvorana uvjeren sam,bez obzira na ostalo.ovako,vecina voli ostati kuci i gledati utakmicu,pa kakva god bila.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ama smijesno ili ne grad poput zenice i sva ta fama o dvorani, kvalifikacije reprezentacija u rukometu i kosarci, prva utakmica reprezentacije tu, ulaznice smijesnih cijena, dvorana poluprazna. Komentatori niti na jednoj utakmici nisu spomenuli popunjenost i atmosferu, vjerujem da ih je bila sramota, a vama neka je smijesno.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta si se ti navalio na Zenicu, da ne spominjem kako sarajlije pune stadion samo kada je Dino/Hari organizuje djabe "spektakl". Pa opet, koga briga.

    A kao prvo, dvorana nije bila komplet prazna osim sto je manj raje bilo iza koševa. A ka odrugo, prijatelju, ako tebi nije, raji je ovde puno dat deset maraka za kartu.

    Ne zelim ic u nepotrebnu raspravu ali vidim da insistiras na toj posjecenosti.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Ponovit cu opet, popunjenost na svim sportskim dvoranskim desavanjima kod nas zavisi od "vaznosti" utakmice i promocije kluba ili reprezentacije. U prevodu, ako jedan tim pobjedjuje ili igra utakmicu za "prolaz", svi ga gledaju, u suprotnom nije interestatan. Takodjer, nasi navijaci nisu narocito raspolozeni za gledanje utakmica protiv slabijih timova, no uglavnom ce rado posjetiti kada dodju neke bolje ekipe :)
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Klasika
     
  6. h2o

    h2o Aktivista

    Pjanic opet zabio za Lyon, izgleda da ce im ove sezone biti jedan od kljucnih igraca ako ovako nastavi.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovako kad nas neko gleda sa strane, odnosno igrace pojedinacno, rekao bi da smo bolji od Francuske. BAr po ucinku. Naravno nismo mi slabi samo eto, ffali malo odbrane i malo vise uigranosti da bi pravi potencijal izasao na vidjelo.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Pa dobro to sto imamo trenutno par dobrih strijelaca ne znaci da smo bolji od bivseg svjetskog prvaka za kojeg su igrale i igraju mnoge zvijezde :) Ako pokazu konstantnost kroz 4-5 sezona, onda je to vec nesto :)
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Danas Asmir Begovic igrao protiv Arsenala zadnjih 15tak minuta i nije primio gola, dok je James vadio 4 puta loptu iz mreze. :mrgreen:
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    gledao sam utakmicu Auxera i Lyona,i bas su ih derali :D nisam znao da im Pjanic izvodi kornere :) gol je odlican.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    selvin, Sad ga i ti ozbiljno. Mogao sam slucajno napisat Brazil. Nako kazem, poovrsno gledajuci stavrno izgledamo dorbo. A kad spomenu Francuze, imaju najjacu ekipu i najslabiji ucinak. Sjeti se prvenstava bez i jednog boda, ili postignutog gola.. nesto tako.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Ozbiljno, nego kako :) I kod nas je ista situacija kao kod Francuske na prvenstvima, bez gola i bez boda :D

    Begovic, nula bodova, bolje neka ostane Supic. A Pjanic treba lagano u prvi tim u reprezentaciji :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    selvin, Morat cemo sacekat da odemo na neko prvenstvo pa da imamo tu statistiku bez boda/bez gola.

    Ako sad ne odemo, necemo nikad.
     
  14. FearLess

    FearLess Aktivista

    A kad si ti to gledao Begovica da mozes reci nula bodova?
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Pa to je fazon, sto ga ne mozes gledat jer sjedi na klupi. Dosta je nama rezervnih igraca igralo u reprezentaciji do sad. Bolje branit u Laktasima nego sjedit na klupi u Portsmouthu :D Ako su utakmice reprezentacije jedine na kojima ce on zvanicno branit gdje je tu logika :)
     
  16. FearLess

    FearLess Aktivista

    Momak je redovno brani u rezervama. Znas i jedan Eduard Hrvatski reprezentativac je pola sezone igrao za rezerve Arsenala.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Haha, pa sad bi tako za svakog mogli reci "redovno dolazi na trening" ili tipa jaci je trening Barcelone nego xy liga. Kod nas je svaka reprezentacija uvijek "rezervna opcija" ako se treba preci u neki novi klub, odigrat za managere, pokupit nastupe radi ugovora i boravisne dozvole, a misljenja sam da ko ne igra aktivno u svom klubu/ligi, ne bi trebao pocinjati ni utakmice u reprezentaciji, osim ako nije reprezentaciju zaduzio sa nekih 50 golova ili slicnim postignucem u proslosti:)
     
  18. FearLess

    FearLess Aktivista

    Najteza pozcija je biti drugi golman u nekom jacem klubu. Asmir Begovic je jos uvijek mlad i sad ce dobiti svoju priliku da se pokaze posto se prvi golman ozlijedio. I da liga koju igraju rezerve klubova iz Premijer lige je definitivno jaca od BH Premijer lige.
     
  19. h2o

    h2o Aktivista

  20. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Hahaha, jel samo meni ovo retardirano izgleda?

    Ko losa gluma.