BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    1-0 za rumune, sramotna odbrana sarajeva :smt005
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Bezveze su gol primili, steta.
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    Dobro je još smo u igri,sreća pa nam ne dadoše još jedan gol,kad su malo pretjerali sa dodavanjima :mrgreen:
    Ali još smo u igri,idemo hrabro
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Tesko da ovako mogu dati gol, Cluj se dobro postavio. Jedino neki prekid ili greska njihove odbrane...

    Dodatak, ako Sarajevo ne prodje, kriv je Alen Avdic. :D
     
  5. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Rani se Damire Hadžiću :smt005
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Hadzic bio? Ucinilo mi se Avdic. Ako nista, pustat ce ga na onim spicama "nevjerovatni promasaji".
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja kad god prebacim Sarajevo primi gol. Il je ovo drugo bilo riplay.
     
  8. Chem

    Chem Komšija

    2:0 zaslužili smo pored onakve fule :s
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Steta, da je pogodio ono, moglo se ovo izvuc. Ovako, cekaj narednu godinu.
     
  10. h2o

    h2o Aktivista

    Izgleda neki su bili ozbiljni kad su mislili da Sarajevo ima sanse proci. Pravo neozbiljno, pogotovo kad se vidi kakav kadar imaju.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Da je 1-1 sigurno bi to napisao :)
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Da hoce Sarajevo uvalit jos jedan u ovih 5 minuta i beton :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Kojih 5 minuta? Vidis da je u toku tradicionalno valjanje po terenu :D
     
  14. Chem

    Chem Komšija

    game over ,bilo je lijepo dok je trajalo...smack back to reality :roll:
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    steta sto nisu prosli...navijao sam za Sarajevo

    rekao sam sebi, ako Sarajevo prodje u Evrospku ligu, postacu Pitar :D
     
  16. h2o

    h2o Aktivista

    Svaka cast igracima Sarajeva na ovom podvigu, definitivno su premasili sva ocekivanja, ali ko je gledao utakmicu na Kosevu protiv Cluja morao je biti svjestan da bi trebalo mnogo srece ili da Cluj ima pravo los dan da bi prosli dalje. Ljudi su igrali taman koliko im je trebalo.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nema sumnje da Cluj ima veci budzet te da je teoretski moguce da su igrali "koliko im je trebalo", no na osnovu ove uzvratne utakmice moglo bi se reci da su i oni (Cluj) imali srece te da je malo nedostajalo da im odbrambena taktika sa kontrama padne u vodu, s obzirom da je Sarajevo imalo te prilike da promijeni rezultat.
     
  18. h2o

    h2o Aktivista

    Ako cemo o sreci onda se treba prvo osvrnuti na Helsinborg i Kosevo, kad su gosti mogli tri komada zabiti bez ikakvih problema.

    A promasiti prazan gol kada treba da se utakmica prelomi, mislim da to dosta govori.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Slazem se. Idealo bi bilo kada bi se ovaj tim mogao nadograditi sa jos 5-6 igraca, da se poveca konkurencija, zamijene neki stariji igraci, ali cisto sumnjam da ce Sarajevo opet izboriti neko evropsko takmicenje (sto je uobicajeno kod nasih klubova nakon dobrih nastupa u Evropi).
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Upravo sam procitao da se okupila reprezentacija te da su svi prisutni osim Jahica (potpisuje za AEK, trebao bi doci ovih dana) i Stilica koji je valjda povrijedjen. Sa slika sam vidio da se pojavio i Spahic, valjda nije bolestan kako se pisalo :)