BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    obicno resetuju kartone prije SP
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Kartoni iz kvalifikacija se zanemaruju za SP, osim ako neko ne zaradi posebnu opomenu ;) Usput, je li se samo meni cini da je ovaj snijeg pao taman da se uvjezbamo za utakmicu protiv Rusa?:D
     
  3. h2o

    h2o Aktivista

    Meni samo nije jasno sto se nisu "cistili" protiv Estonije, pa nije toliko vazna ta utakmica protiv Spanaca.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    nije vazna, ali Ciro hoce i njih da uzmemo. Pa zamisli tek tog samopouzdanja i hypea, nabili smo Spance 8)
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Nisam nesto uvjeren ni da se o tome vodilo racuna. Sjecam se iz kvalifikacija svih ovih godina da se barem par puta desilo da "savez" nije znao kakva je situacija sa kartonima. Dalje, po novinama se povlacio samo Spahic i Misimovic, a neko nista nije pisao o tome da bukvalno cijela odbrana ima potencijalni problem. Ako bi "pali" radi ovoga (jer nam je fond igraca 14), to bi bilo poprilicno neiskusno.

    Dodatak: http://sportsport.ba/bh_fudbalp-25179.htm (ipak su se sjetili jutros)
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja sam negdje citao da se prenose kartoni iz kvala na SP.gdje,ne sjecam se,ali sam citao nesto vezano za spaniju,da ce radi tog neko odmarat :|
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne prenose se iz kvalifikacija zuti, osim ako ne dobijes drugi zuti (u tom slucaju neces igrati prvu utakmicu na prvenstvu) ili crveni.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    eh to,na to sam mislio,ali sam se pogresno izrazio a i zab sam da je to u pitanju :(
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Puyol se ocistio fino protiv armenije. :smt003 Majku mu pametnu.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Bolje i da protiv Spanije dobiju zuti, jer cemo valjda igrati prvu kod kuce u barazu, pa da budu svi spremni za goste :D Jer tesko da ce se 2 utakmice uspjet sacuvat, tako da ako moramo birat da ne igraju kod kuce ili u gostima, onda bolje da ne igraju kod kuce :D
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    Šteta za to ako ćemo igrati prvu kod kuće, jer je nekako bolje kada je prva gostujuća. Uvijek se prva kući igra sa većim pritiskom što često ima negativan uticaj.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Otkud vam to? Mislim da ce raspored utakmica tek odrediti.
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    To je neko bombu bacio na Sa-xu. Redoslijed utakmica se naknadno odredjuje.
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Pa ako su vec podijelili u "jakosne" skupine, onda se dijeli i raspored utakmica isto tako. Barem je tako dosad bila praksa u drugim takmicenjima :)
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_ ... g_and_draw
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Danke hurma :) Znaci nece bit namjernih zutih protiv Spanije :D


    Moram malo index.hr-a dodat :D
    http://www.index.hr/sport/clanak/video- ... 54909.aspx
    Navijat ćemo za BiH!
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    "supstitut"

    Eto ROFLa :)
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bit ce srecom utakmica na digi sportu :smt006
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Jos jednom je potvrdjeno da cemo veceras igrati u nekom 'kombinovanom sastavu' u kojem ce starteri biti Supic, Bajramovic i Pjanic. Pretpostavljam da ce na klupu pored Hasagica jos ici Spahic, Rahimic, Muratovic, pa mozda i Misimovic u nekoj kombinaciji. Ciro ce vjerovatno jos ubaciti unutra Berberovica, a Mravac bi trebao mijenjati Spahica, Damjanovic Rahimica...

    Mozda nije lose ni ovako, iako su nam sanse za dobar rezultate veoma smanjene, da vidimo je li se moze racunati na jos nekog izvan prvih 11 (osim dodatka jos jednog golmana, Pjanica i Muslimovica).
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma