BIHnet ADSL Report

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Jul 31, 2007.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    samo da napomene da one zelene i crvene ikone pored dana u mjesecu izgledaju uzasno na windows server 2k8.
     
  2. k!ng™

    k!ng™ Novi član

    Jednom sam instalirao komunikator, tek kad su ga izbacili i odmah uradio uninstall. 120 znakova? Hmm, pogledat cu na koju foru idu, jer ovim "obicnim" putem ne moze vise od 100 znakova sto znaci da koriste samo Telecomu znanu foru. Nije frka, uvijek se moze odraditi reverse engineering :D


    I nekima na Visti. Otprilike znam zbog cega je tako kako je, ali cu kad uhvatim vise slobodnog vremena malo detaljnije procackati ;)
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    al sto mene dva puta citira? :lol:

    samo da ti kazem da kod mene neradi ono "Preostalo limita".uvijek pise 0.00/0.00 dana -.-'
     
  4. k!ng™

    k!ng™ Novi član

    Ma za Monchin post uradio copy-paste headera tvog quotea :p

    Ne radi u ovoj verziji ili nije ni do sad radilo? Jel ti dobro prikaze koliko je potroseno limita i ostala ona polja?
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    btw ne radi ni kod mene preostali saobracaj, sve 0 :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma


    ne radi u ovoj verziji.ostalo radi ;
     
  7. Amash

    Amash Aktivista

    Da li neko im slicnih problema?
    [​IMG]
    Do sada nisam imao nikakvih problema ali na ovoj novoj verziji(1.6) mi se ovo pojavljuje.
    Pozz
     
  8. k!ng™

    k!ng™ Novi član

    Koji Windows? Koja tema? Koristis li sta od onih Accessibility-a iz Control Panela? Koliko su ti slova DPI-ja tamo u Display properties? Ne vidim razlog sto bi se ovo desavalo samo u 1.06 (nije 1.6 ;)) :?

    EDIT: Vidim i da ti je prozor veci nego sto bi trebao biti.. :shock: :shock:
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    /\
    WinXP, tema Panther, 120DPI, ne koristim nista od Accessibility-a.
     
  10. bozzaii

    bozzaii Aktivista

    Da li radi jos uvijek ADSL report? Meni odbija provjeru accounta mada sam siguran da je i username i password tacan! Btw, kako provjeriti stanje racuna na Bihnetu, jer ja sam ili glup ili corav:/

    EDIT: I corav i glup..
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A i ADSL report radi, provjeri podatke :D
     
  12. k!ng™

    k!ng™ Novi član

    U slucaju da imate problema sa autorizacijom podataka, obrisite fajl Settings.ini iz foldera u kojem je instaliran program, pa kod ponovnog pokretanja unesite podatke i trebalo bi da radi. Nikako da se nakanim da pogledam u cemu je problem koji se btw. samo ponegdje javlja.

    U pripremi je nova verzija, pa bi trebala biti out za nekoliko dana :)
     
  13. bozzaii

    bozzaii Aktivista

    I dalje ista situacija. Uneseni podaci accounta nisu ispravni. Napominjem da sam testirao sifru novom konekcijom (u slucaju da grijesim) i sve je ok. Nadam se da necu imati problema sa novom verzijom.
     
  14. Vendetta**

    Vendetta** Novi član

    Kod mene na slanju sms-a izbacuje error #106, mada poruke ferceraju sasvim normalno. I ne bi bilo lose ako mozesh ubaciti da pamti posljednje kucane brojeve za slanje sms-a (autocomplete).

    Sve u svemu, svaka cast, way to go!
     
  15. k!ng™

    k!ng™ Novi član

    Eh, ja i mojih nekoliko dana (proslo je evo vise od 20). Uvijek se nadje nesto prece za zavrsiti/doraditi. Trebao bih konacno spakovati ovu novu verziju sutra, eventualno prekosutra.

    Sto se autocomplete opcije tice, moze se bez problema dodati, mozda cak ubacim i u ovoj iducoj verziji :D
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Ne znam sto se mucite toliko, sto mora biti poseban "ADSL Report"?, ja uvijek gledam "stanje racuna" preko browsera(u mom slucaju je to firefox), a ujedno razgledam malo i ona "obavještenja", tako da sam spreman kada bude "prekida u saobracaju" :mrgreen:
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa niko ne kaze da mora bit. Program je daleko korisniji, ljepsi, brzi od gledanja tog stanja racuna preko browsera. Niko te ne tjera da ga koristis.
     
  18. apdejt

    apdejt Overclocker

    ADSL report se fakat i meni svidja extra. A ko voli na bihnetovu stranicu bujrum preko browsera.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Samo mala stvar kod ADSL reporta, uvijek pri slanju SMSa izbaci gresku, mada poruka ode. Eto autoru da to popravi.
     
  20. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Nije odavno nova verzija.
    Fakat bi godila neka novija :)