BIHnet - nove cijene

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Dec 15, 2005.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Svi smo mi ugroženi narodi. Ja sam ugrožen, ne znam za vas. Ja hoću autonomnu oblast Visoko.
     
  2. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Ipak nece biti u 3G dupla brzina, provjeri ponovo, prekontali su se u bihnetu, a to ce mislim biti razlog sto cu ja uzeti 5G.
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

    Da, ali na koji nacin :lol: :?:
    Necu ja da idem u januaru da potpisujem i da tek dobijem u februaru,posto su oni dovoljno poznati sa svojim procedurama...

    @p.dude : slazem se sa tobom u mnogim stvarima sto si napisao :) istina.
     
  4. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Pa tako ce ti biti, ako se u januaru prijavis dobices u februaru, to je logicno, a ja necu sada da se prijavljujem na 5G jer ne znam hoce li sta PDV da ukaki.
     
  5. sffovac

    sffovac Novi član

    mislim da da, bar meni vise odgovara adsl iako ne volim bihnet, mislim da ostali mnogo zaotaju iako doticni zaju obmanjivati i slicne stvari raditi, ali ipak ovi drugi su mi nekako jos nazadniji
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    "Ali mi smo ljen narod i svak bi da to uradi netko umjesto njega. Samo znamo se jadati i govorit kako je loshe..."
    Rijetki priznaju tu cinjenicu, ali je to istina.
    Samo cekamo da nam samo dođe, da nam netko ponudi posao, nitko nece da se potrudi pa da sebi nesto napravi ;)
    Žalosno... Krivi su politicari ali narod tu pridonosi
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Ako usvoje zakon o PDV-u, 3G paket ce doci oko 52KM mjesecno...
    3G - 52KM
    5G - 64KM
    9G - 81KM

    Dodatni MB ce kostat 0,0234KM... to ako usvoje PDV...
     
  8. Guest

    Guest Guest

    ako cijene budnu takve odjebat adsl i na logosoft :smt076
     
  9. wacko

    wacko Aktivista

    ljudi nemojte se smijati ako se izvalim, al stvarno nisam upućenu u adsl(jebiga kablovska flat-rate pa me nije znaimalo :D ) ali dali se na adsl-u trose telefonski impulsi
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    :D


    ne trosi samo imas bandwidth
     
  11. postal dude

    postal dude Aktivista

    ama HAJMO IH RUSIT M/\T3P IM JE::M.

    hoces q.rac sine
     
  12. wacko

    wacko Aktivista

    pa sta je sad isplatnije sad da ostavim ovaj kablovski 512/128 internet (limit 3gb) cijena 33 KM ili preći na adsl
     
  13. postal dude

    postal dude Aktivista

    pa znas racunati?
    skontaj koliko vise para kosta ADSL pa kontaj koliko se to isplati.
    predji poslije nove i nema problema
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    ostaj tu... imat ces duplo sporiji DL ... ali ce te jeftinije doci nego 3G paket... al...ako se palis na brzi download...predji na ADSL i placaj skuplje :)
     
  15. Teoma

    Teoma Novi član

    PDV će biti 17 % pa ce
    3G iznositi 40,95
    5G - 52,65 KM
    9G - 70,2 KM
    sumnjam da će biti tolike cijene kako si ti rekao sa PDV-om :?
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ako se doda 17% na osnovnu cijenu onda je u pravu Teoma a ne Shenron. A ako je neka druga matematika i logika...
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Uskoro raskol EPN i BH Cabel Net.Veci limit,vece brzine,opticki kablovi se planiraju...

    Zivio BH Cabel net...
    Crkla BH posta...
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Fali ti ~10KM mjesecno za modem...
     
  19. Teoma

    Teoma Novi član

    to se ne mora plačati ,ako potpišeš ugovor na 18 mjeseci dobiješ besplatno modem,tako sam i ja uradio.
     
  20. Guest

    Guest Guest

    kontam da odem prije nove da predjem na 5g duplo veca brzina a cijena ce biti kao sad 3g i moram potpisati da cu biti korisnik 18 mjeseci tako da taman dodje u januaru 5g sta kazete dali to valja mislim cijene kakve ce biti :?: :!:
    besplatno kao tvoj je ili vratices kad raskinemo ugovor posto mislim da je ovo drugo :evil: