CALL OF DUTY 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by wacko, Oct 29, 2005.

  1. monK

    monK Komšija

    ma, ti pojma nemaš
    :lol: :lol: :lol:
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Ne znam kako izgleda u DX9 modu...ali i u DX7 igleda dobro.
    Gameplay je odlican. Zvukovi isto, a najvise mi se svidjaju dovici njemaca :)...

    Multiplayer ipak zahtjeva malu prilagodbu, mape su nove, a i stare su izmenjene tako da se malo tesko naci. Sada se moguce ukempat da te nitko ne vidi. Sve je sareno i puno prolaza.
     
  3. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Jesu li opet posudili neciju 3D masineriju ili su svoj napravili od temelja nanovo?
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Posudili su meni se čini. Koji je engine ne bih znao reći, bojim se da ću pogriješiti, Quake?
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Meni baca na neku quake modifikaciju, evo probao sam cak su ubacili i high dynamic range :shock:
     
  6. monK

    monK Komšija

    Quake 3?
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ipak, iako vuče - NIJE.

    Ovo je Infinity Wardov engine baš za Cod2 koji je masno posudio elemente Doom3 engine-a...
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Tesko da bi quake3 ikakvim modificiranjem mogao biti onako detaljan. Pogotovo likovi. :)
     
  9. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Dobar ovaj Call Of Duty, samo steta sto nisu ubacili gravity gun :mrgreen:
     
  10. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    ja cekam na cd 3 dana... poludit cu
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    poslao sam ti na PM,a ubuduce malo guglaj.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    nuno molim te da se pridržavaš (nepisanog) pravila ne-spominjanja cdkey-eva, seriala i sl. ovako javno.

    hvala na razumijevanju!
     
  13. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    koji je ip servera na bihnetu

    da malo zaigram, ovi papci kod mene nece
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jesi li ti kad čuo za GA. Tamo imaš moje objašnjenje u vidu sticky tema pa to pročitaj da ne bi džabe otvarao novu temu.
     
  15. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Mene kolega prepao (hvala ti mr.sulu) pa je nisam ni instalirao, kaze muci njegovu 6800 , pa kontam ako njegivu 6800 muci sta ce biti samojom 6600 :( no, gledajuci po ovim postovima, igra ce raditi sasvim ok kod mene. :)
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Ma moze si igrati, al imas ultra fetish detalje oohhoh koji dobro oznoje karticu, dodaj to da ja igram u 1280*1024 4AA/8AF :mrgreen:
     
  17. monK

    monK Komšija

    pih

    meni sa 9200 SE na 800x600 i osnovnim 2 x AA ide bez većih problema na cca 20 fps-ova, igrivija mi je od Quakea (mislim na fps-ove, naravno)...