Call of Duty: WW2

Discussion in 'Igre i konzole' started by lolak, Sep 16, 2017.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kako je glup ovaj WWII, tu i tamo framerate limitira na 30fps.
     
  2. lolak

    lolak Aktivista

    Bice sad na black friday za 30-40 dolara.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Limitira u video pricama. Nisam to dozivio u gameplayu. Sta vise bas sam primjetio izuzetno stabilan framerate.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislio sam na gameplay, nema da padne na npr 50fps, nego je ili 60 ili 30.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa iskljuci vsync ili ukljuci triple buffer


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    U mene je vsync ukljucen pa nemam tih dropova.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
    dmr likes this.
  7. lolak

    lolak Aktivista

    Na pc-u?
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vjerovatno ti ne pada ispod 60 pa nemas tih problema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja kupio za ps4.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja skinuo sa "pijace"...valja instalirati pa odigrati kampanju :D
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evoi probao ga i ja, super igra izgleda, kada bi sve igra ovako optimizovane bile gdje bi bilo kraja. Gameplay nula bodova, odigrao prvu misiju i to je to. MNožeš stajati na jednom mjestu satima oni izljeću kao mravi, možeš se zaletiti i aktivirati sljedeću sekvecu i to je to kroz cijelu igru.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tako je od CoD 4, ne sjećam se za ranije CoD-ove.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    I taj sam odigrao do pola i nisam više cod igrao :D Kontam sad da probam jer mi se tematika svidja, ali isto.
    Eto kolega pelikan kaže da sam CoD gamer :D
    Ne znam što ljudi toliko ovo kupuju, ne mogu da vjerujem da svake godine izdaju igru na potpuno isti fazon i da je svaki put toliko prodaju, valjda zbog multiplayera šta li.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da, zbog MP-a jer masa ljudi igra samo CoD i njima nije puno dati 60$ svake godine kad će tu igru derati do sljedeće godine. Izađe ih 5$ mjesečno :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Od prvog CoD-a je tako, moras preci magicnu liniju da se neprijatelji prestanu spawnati. Ako kontas stajati u mjestu da ih sve pobijes, neces nikad docekati :D
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koliko se sjecam nije bas bilo lako cod4 preci na veteran tezini? COD 5. ili world at war bio je meni beton SP, bas epic i nije bas prelagan kad igras na veteran tezini. Taj cod je meni bio isto jako dobar iako nije dozivio kao legendarni cod4 uspjeh. Joj kad se sjetim sta sam sati stukao u cod2 bilo u lanu sa prijateljima i kolegama znali smo zore docekati a i preko neta. Poslije cod5 nisam odigrao 30min sve skupa nove nastavke jer su smece.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    COD2 se po igraonama šutao. Prodje od toga vise ood deset godina.. damn it.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Možda nije bio lagan ali je definitivno bio skriptiran kao i svaki nakon njega. Mada se to vuče haman još od MoH: AA. CoD 5 singleplayer je za mene bio očajan jer je bilo previše "nevidljivih zidova" tokom igranja. MP ne znam.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    upravo sam zavrsio kampanju...
    igra je vise kao neki igrani film,sa cut scenama gdje ti upravljas ,nego sto bi trebalo biti obrnuto
    duze traju cut scene,nego sto ja igram u misiji
    grafika je dobra,gameplay standardni CoD...a ja sam igrao na standardnoj tezini,tako da sam salom prelazio misije
    samo da sam ovo placa,puno bi bilo dati i 10 KM za ovo a kamoli 60 dolara ili koliko vec kosta
    evo odmah sam i obrisao,idem instalirati dirt 4
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prebaci na hardned pa ponovo.Igra nije nalik na sebe kad pojacas tezinu. A Veteran posebno. Totalno drugi pristup imas.