Call of Duty: WW2

Discussion in 'Igre i konzole' started by lolak, Sep 16, 2017.

  1. lolak

    lolak Aktivista

    Najavljena je multiplayer PC beta od 29. septembra do 2. oktobra. Igra izlazi 3. novembra.

    Sistemski zahtjevi:

    OS: Windows 7 64-Bit or later
    CPU: Intel® Core™ i3 3225 or equivalent
    RAM: 8 GB RAM
    HDD: 25 GB HD space
    Video: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / AMD Radeon™ HD 7850 @ 2GB or better
    DirectX: Version 11.0 compatible video card or equivalent
    Network: Broadband Internet connection
    Sound Card: DirectX Compatible


    Svi detalji: https://community.sledgehammergames...II-Multiplayer-Beta-Comes-to-PC/ba-p/10411283
     
  2. Esh

    Esh HWB

  3. Esh

    Esh HWB

  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma igra je katastrofa.. ne vrijedi skidati.
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    Vrh igra...ne znam o cemu pricas.Igrao sa friendom koji ne voli ove nove codove (obojica smo iz cod2 "ere") i njemu se isto svidja.Vrh zvukovi,grafa,sam movement me podsjeca na cod4,upgradenje oruzja,lvlanje,itd itd..
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    stvarno, zvuk ti se svidja?
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    Ofc,svidja mi se kako tvoji suigraci automatski govore gdje je neprijatelj,npr i saw them in the creek,near the church,itd itd...i bogme dosta pomogne :D . Svidja mi se originalnost zvukova oruzja,pogotovo m1 garanda. Mogu da ti nabrajam,al sto,ako ti se ne svidja igra,imas pun steam pa biraj.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovaj cod je kao i svaki prethodni od black ops ere, izuzev što nema exo skelet pa nema skakanja i to. Puške su samo dobile druge skinove, mehanika je ista. Nema neke posebne razlike.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne znam, zvuk oruzja mi se ne svidja nikako, kao da cujem isto od cod4 pa nadalje. reciklaza.

    valjda je tako kad jednom naviknes na Battlefield
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Previse brza igra kaoticna isto kao da UT ili Quake igram, time to kill 1 sekunda kao da je HC, premale mape(svaka forsira koridor napucavanje), los spawning, P2P MM bez dedi servera, samo 6v6 jer su male mape, bez custom playlisti
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    Pa dobro...open beta 14gb ,vjerovatno ce da bude 8v8 domination u oficijalnoj I jos dosta mapa
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Probao sam sinoc ovaj COD, ne znam jel do bete ili sta ali grafika mi je losa skroz, teksture kao da su na low iako je sve namjesteno na high. Sama igra je prebrza, mapa je prilicno mala. Nije mi legla, poslije 15min ugasio i raspalio BF4 :)
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja se nakon godinu i po neigranja kontao nakaniti da ovo skinem da probam ali me odgovoriste. :D
     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Probao sinoć. Zvuk je izuzetno dobar, mape su raznolike i šarene ali se slažem sa prethodnim komentarom da su dosta uske. Gameplay je dosta ubrzan u odnosu na stari CoD serijal što predstavlja veliki problem uzme li se u obzir katastrofalan CoD Hitbox.
    Medjutim ono što me odbilo od ove igre je opet očigledna vidovitost nekih protivinčkih igrača. Nemoguće je a na killcamu ne primijetiti kako se neki igraci krecu prema zidu pa se okrecu u smjeru gdje se ti nalazis i brzinski ubijaju cim se pojavis iza ugla. Još uz to kada doživiš da moraš ispucati bruku metaka u protivnika da bi on pao a njemu je potrebno samo par metaka bez headshota, preprecizno rafalanje iz SMG pusaka na daljinu (Anti-Recoil), preprecizno ubacivanje bombe u razne prolaze preko kuća (pa tek je Beta a oni bacaju bombe kao da mape igraju godinu dana).
     
  15. Decerto

    Decerto Komšija

    ne znam kakve to konekcije imate da nemrete skinit 14 gb...meni sa nekim telemachovim srednjim paketom skine za desetak minuta.
     
  16. Decerto

    Decerto Komšija

    Pa dobro bacanje bombe nije nikakva nauka,jer je igra ista kao i prethodni serijali coda,to jest fizika igre.Otprilike znas gdje nade i koliko leti.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Skinuo sam igru i dao joj par sati gameplaya. Ne znam odakle ti skine igru za 10min sa srednjim paketom? Meni je skidalo 23min na 10mb/s..

    Odigrao sve modove i sve mape, tako da mogu pričati o igri. Stari sam igrač coda, al ovo mi je totalno bezveze. Prelagano je biti prvi, igra sekunde nije skill based.
    Gameplay prebrz, sniperi užasni, recoil loš. Puške mi zvuče nahh. Spawn igrača je preloš, balans puški isto tako. Mape skučene do zla boga. Da i grafika.. ma daj smiješno, igre iz 2012 imaju bolju grafiku.

    I nema smisla raspravljat se sa cod fan boyom.
     
  18. Decerto

    Decerto Komšija

    Zadnji cod koji sam posteno igrao jest cod2...i nakon toga cod4,i niti jedan poslije,tako da ako sam ja fanboy onda ne znam :D . Meni se igra svidja,razumijem da je open beta,mape su male,ali ocekujem vise u punom izdanju.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Neće mape biti ništa drugačije u punom izdanju. Igram ja aktivno Infinite Warfare i to je sve isto.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nerazumijem zasto nisu napravili mape velicine kao u BF3 ili 4. Kad se sjetim BF3 bete, Metro mapa, pih ovaj COD je indie igra za to. Ovako kao da igram Quake ili UT.