Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. Triforce

    Triforce Aktivista

    Dobro se sjecam da je negdje receno kako ce Crysis biti trilogija. Sto se tice price ja sam za to da bude trilogija, ali nemam nista protiv da nastave izbacivati neke igre na fazon Crysisa :D ( samo ne CoD style please... )

    edit; haha jao kako trava se cool pomjera radi rotora :D
     
  2. xman

    xman Komšija

    Pa drugi i treci dio su koridor COD style. Jedina razlika je sto imas cloak koji postane beskoristan cim opalis prvi metak. Skoro sve ostalo je identicno COD-u koji je meni licno drazi kada je SP u pitanju. Prekucas ga za par sati,zabavi te jer stroga skripta ne smeta na prvi prelazak i to je to.
    Ovaj serijal treba ugasiti nakon treceg dijela sto Crytek i planira jer su ocito dovoljno zaradili. A da ce se nastaviti stancati igre direktno ili indirektno povezane sa Crysis serijalom definitivno hoce sve dok EA moze neki dolar negdje iscupati.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kec je vrh sto se Crysisa tice, dvica je onako-onako, ne ocekujem puno od trice.
     
  4. Deniken

    Deniken Aktivista

    Isto misljenje!
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Tech demo i Engine Crysis je fenomenalan, editor je beton vjerovatno najbolji engine do danas
     
  6. Riddick

    Riddick Aktivista

    Jos prosle godine kupio sam igru, Limited Edition, al nikad nisam presao ni SP, jbg mrzi me... Jucer sam malo razbacio MP, koji fail... Brutalna pucacina sa ispucavanjem "milion" metaka, a runde su gotove za par minuta :roll: Pa Crysis Wars ima daleko vise smisla od ovoga :? Ocekivao sam arkadu al ovakvo njesra nisam :|
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Lično meni se kec nije svidio ni približno kao dvica,ali o ukusima se ne raspravlja.Biće ovo još jedna dobra zabava,al načekat ćemo se...
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cisto sam govorio sa vizualnog aspekta.
     
  11. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Kako god okreneš Crysis je beton
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    probao alphu, gameplay mi isti kao kod crysis 2, puske imaju malo veci recoil i to je to, hunter mode onako cool, razumijem da je alpha, al ne vjerujem da ce biti neke znacajne promjene do finalne verzije
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Igrao danas na sajmu. Bezze mi.

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Crysis nikad nije ni valjao.
     
  15. Triforce

    Triforce Aktivista

    Osim što jeste. Open world shooter, milion nacina da pridjes cilju etc.

    Drugo je to sto je Crysis 2 bio hallway linear, press F to cutscene console shit , A i Crysis 3 će biti.

    Ne zaboravimo isto casualization suita koji je dalje uprošćen u trici ( izgleda )
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Proklete konzole, na kojima nema open worlda i sandboxa.
     
  17. RaP

    RaP Komšija



    Beton nema sta Crytek 3 engine preljepo izgleda, a jos je u Alphi
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    nista dok ne vrate dzunglu i pravi sandbox, kao u kecu, to je bila sama kichma igre, bar meni :) Moglo bi se to desiti ali na next-genu, nemaju trenutne konzole dovoljno konja pod haubom za to.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ta trava je odlicna, svaka travka svoju politiku vodi.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovaj mi dio do sada najbolje izgleda, graficki je odlicno.