Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. Re: CryEngine 3 najavljen

    Ja citao kako ce komp iz Matrixa moc pokrenut Warhead i mozda Hal :D takodje salu na stranu, fakat nas muzu al ja kad uzmem i7 nece bit krize za "krizu" :D al i valja nam trcat za tim ak hocemo da ga igramo u punom sjaju...
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: CryEngine 3 najavljen

    sad nam preostaje da prodajemo krv, ili da igramo krajsu po drugi, treci, cetvrti put.... :lol: uostalom, moze se igrati FC2. koliko ljudi s foruma je preslo do kraja tu igru :?:
     
  3. Re: CryEngine 3 najavljen

    Prodaj kak Moncho rece i drugi bubreg, kupi i7, dijaliziraj se i igraj :smt005 Ja preso 70 %, ogromna je...
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Ja dosao tamo do nekih 20%, ali me uzasno nervira prebrzo kvarenje oruzja, s tim da sam upgrade za reliability uradio
    Pa se stalno mora ici kod onog dilera oruzja da uzmem novo, i previse vozikanja ima, djaba one bus stanice kad su previse udaljene jedna od druge, trebali su ih jos nekoliko staviti. Spawnanje neprijatelja se precesto dogadja, sto takodjer nervira
     
  5. Re: CryEngine 3 najavljen

    ma nemoguce je preci 100%...nesto kao nfs underground

    ko ove 2 igre predje 100% ,kapa dole :shock:
     
  6. Re: CryEngine 3 najavljen

    Kupis si one reliabiliti upgrades i rjedje ce se kvarit, al meni se bas to i svidja, ta neka realna dimenzija igre. Respawning neprijatelja i mene nervira al bilo bi jos gore da in na povrsini od 50 kvadratnih km nema nikako :mrgreen: Vozikaj se camcem, manje neprijatelja ima , jedini sto predvece zezaju komarci :D
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: CryEngine 3 najavljen

    pa ovo je crytek tema, imate fc2 temu!
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Ne mogu da vjerujem da iako je najavljen izlazak 2012. godine, hype je vec poceo :lol:
    GTX795 i HD9870X2 ce se patiti sa ovim :lol:
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Never underestimate the Power of hype™. :D
     
  10. Re: CryEngine 3 najavljen

    tenacious d...licni hype huh?
     
  11. Deniken

    Deniken Aktivista

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Ja uzeo Heineken kasicu i napisao "za CryEngine 3" :D
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: CryEngine 3 najavljen

    meni ovo fino izgleda :) e sad , koliko je od toga engine 3 sam bog zna ;)
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Sve isto kao i crysis, nikakvih pomaka naprijed :?
    Ovo su trebali nazvati cry engine 2.1 (console edition) :lol: :lol:
     
  15. Re: CryEngine 3 najavljen

    I meni ovo ne djeluje naprednije od CryEngine-a 2 :roll:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Vodopad je sminka i dobar je prizor kada kamera gleda vrhove drveca u sumi (prelamanje svjetla). Ona dzungla + voda + poluotok izgledaju kao Crysis na Medium postavkama (prema osvjetljenju).
     
  17. Re: CryEngine 3 najavljen

    Fakat pomalo razocaravajuce... il smo ocekivali da nastave tendenciju rasta u graficoj kvaliteti ko i do sad... Al razlika izmadju prvog i drugog engina je ogromna a kakvu mastu moras imat da zamislis puuuno bolju grafiku od C.Warheada :D Jos ako bude "koljac hardvera"... :evil:
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: CryEngine 3 najavljen

    pa ni dvica nije zazivila kako treba . koristili a iko osim Crysisa ? (dvicu)
     
  19. jeretik

    jeretik Komšija

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Generalno izgleda bolje od prošlog, al vatra i rušenje mosta nisu ništa posebno.
     
  20. gilla

    gilla Aktivista

    Re: CryEngine 3 najavljen

    Petrograd