Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E da vi vjerni PC gameri uzimate originale, ne bi ni oni razmisljali o konzolama :D Cisto sumnjam da ce nesto posebno doradjivati PC verziju osim boljih tekstura. Moze samo biti manje zahtjevno od prvog dijela :p
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Da da ... radi jednog, relativno malog, broja ljudi koji igraju piratske igre oni prave i verzije za konzole da na njima nadoknade zaradu :roll: :roll:

    Uglavnom, prvi dio mi se svidio pravo :) Tako da ce i drugi da se odigra obavezno
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako ba mali? Sjecam se vijest bila Starcraft 2 ilegalno skinut u 2.3mil primjeraka, a prodato 3mil.. Sjecam se i da je Witcher vise puta skinut, nego sto je prodan. Ista stvar sa Assassins Creed. Prije godinu-dvije sam gledao statistiku za PC, oko 35-40% su kopije. Ogromni brojevi.
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Eto pismeno objasnjenje za malverzacije oko PC platforme

    Pismeno objasnjeje za sve moguce portove, Crysis 2 koristi isti engine samo kao sto je Vedo rekao ide na downgrade, pa ga jos nazvali novi engine.
    Bilo bi nelogicno da bude zahtjevniji, treba iskopati samo koju velicinu tekstura i koliko poligona koriste modeli u Crysis 2 a koliko je koristio Crysis 1
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    josh da ogromne pare ne ulazu u zastitu, komotno bi svi mogli kljuc u bravu.... pa u svega par zemalja u svijetu Zakon o zastiti autorskih prava radi svoj posao... ja nisam pristalica piraterije... piratsku igru koristim cisto da isprobam igru, a kako vecinu igara igram online, onda pirati i ne dolaze u obzir... jednom, skupa sa Monchom uzeh key za mw2 od onog lika sto je to prodavao na steamu u obliku gifta, ja jedini bi banovan (i to dva puta, jer mi je poslao jos jedan gift, nakon sto sam banovan prvi puta) od njih kamaru koji su igru kupili na isti nacin , tad sam rekao nikad vishe :) baksuz ostaje baksuz :D
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    Moja 'kopija' radi ko flak.

    Mah bice ovo nezahtjevan dio, ipak mora se to strpati na konzole. Svako odigrati i orginal kupiti.
     
  7. Esh

    Esh HWB

     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Sutra eksluziva na X360

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tmx-84uKOhA&feature=player_embedded[/youtube]

    Ko hoće da se sutra malo šutamo neka šibne Gamertag na pm.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    kakve su sad ovo furke za klizanjem, Vanquish any1? :/
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Taj fazon sam vec vidio u nekolko novih igara... Cini mi se i Dead Space 2. Ni u Vanquishu nije bilo nesto zanimljivo :roll:
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Klizanje zakon :), neznam za vas ali meni ovo izgleda odlicno
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija


    http://www.computerandvideogames.com/28 ... -detailed/
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Mene ovo sve vise i vise podsjeca na Brink.
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    Ako je po ovom demu suditi, onda grafika i nije čemu.
     
  15. immolation

    immolation Novi član

    ma dobro je uradjen novi engine, ukljucuje global lighting sto mislim jos uvijek nije niko implementirao kako treba,onda i onaj wet surface su uradili dobro ima jos tih nekih cakica.... ja sve nesto kontam da ce bit dosta zahtijevniji neg sto to izgleda, osim ako ga ne optimiziraju ko ljudi,a ne kec da se ponavlja... ja licno nisam bas inpresioniran sa grafikom al, treba sacekat da igra izidje, vjerovatno ce nas iznenadit... a po svemu sudeci atmosfera ce biti fenomenalna sto je po meni najbitnije... pogledajte samo meat boy sta radi :D
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pa sta vise ocekivat za konzole ? Po ovome izgleda solidno , plus ovo je MP . Ljudi se vise zale na spore kontrole i na nesto u vezi neki respawn pointa . I sumnjam da ce i PC verzija biti napucana do jaja . Prvi dio kad je izasao nije ga niko mogao ppkrenut 2 g kako treba :lol:
     
  17. gilla

    gilla Aktivista

    Zaboravljaš da je većina igara na konzolama 720p pa tako i crysis, sad kako će 8800 vriti na 1920x1200 to ćemo vidjet ko je upravu. Ipak je to crytek, dobiju oni finu sumu od nvidie i atija.
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Meni su uvijek igre bolje izgledala na pc-u nego na konzolama..kad se sjetim ps1 sve teksture u igrama na isti fazon, pa onda u ps2 i xbox isto i sad ova nova generacija sve isto...

    Pokrenuo sam prije par dana mafiu na play station 2 :smt005 nije ni 5% one sto je izasla za PC
     
  19. gilla

    gilla Aktivista

    Nije danas 2011. No tada nije velika razlika bila. Drug to je igra iz 2002, dovoljno je pogledati zahtjeve,
    * System: PIII 500 or equivalent
    * RAM: 96 MB
    * Video memory: 32 MB
    * Hard drive space: 1.8 GB
    ps2 se tada više nego dobro nosio sa ovim zahtjevima.
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija


    Kažem jer sam igrao. Nije čemu grafika, čak je prosječna.