Da li je stvarno moguce

Discussion in 'Generalna diskusija' started by kolinsb, May 4, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ili ja zaista ne vidim thread, ili se ovog lika niko na ovom forumu ne sjeca? :( :(

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    najveći sin :(
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    Jbg, bila su to vremena ali se to vise nas ne tice, uvjek kazem nedostaje najvise nasim roditeljima ali mi od ovog skoro da dozivili nista i nismo...
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne znam sta bih ti rekao Juka. Da li ti ista znaci ime Nikola Tesla? Da li ti ista znaci ime Ban Kulin? Da li ti ista znaci ime Husein Kapetan Gradascevic? Alija Izetbegovic? Sva su to imena koja meni nesto znace, a nisam ni u planu bio kad su ti ljudi bili zivi. Znace mi jer su doprinjeli stvaranju Bosne i Herzegovine, i jer danas koristim ono cemu su oni doprinjeli. Hodas asfaltom koji je napravljen u ime slobode i naroda. To treba postovati. Sjedis na fakultetu u klupama koje su u ono vrijeme kupljene od para mojih i tvojih roditelja i nikome nije bilo zao izdvajati za to. Hajd sad natjeraj nekog da to uradi.... Ne mozes reci da nemas koristi, i da i tebi taj covjek nesto nije dao. Jeste!
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Necu zalaziti u politiku, ali Alija ne spada medju te ljude, jer je on zapravo i zapoceo sve ovo sto se desava danas. Ne mozes misliti kako je ljudima cija ulica nosi njegovo ime. Cime je to zasluzio? Jedan je Tito.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Ne radi se o sjecanju, vec o cinjenici da ovdje jos dugo nece moci raspravljati o ovakvim temama iz prostog razloga jer se ne barata cinjenicama vec svi imaju neku svoju istinu pa trosenje vremena na argumentaciju bilo cega jednostavno nema smisla. Sta mislite kolike su sanse da cu ovo morati zakljucati vec sutra?
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Evo, ipak sam pogrijesio, morat cu zakljucati odmah.
     
Thread Status:
Not open for further replies.