Death Stranding

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neso, Dec 8, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Sena, Vedo and Patton2410 like this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  3. Neso

    Neso Komšija

    Kad je release za ovu misteriju?
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Release je dio misterije :D
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Last edited: Jan 22, 2019
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uuuu nesto se desava :D Da nece biti jos jedan P.T. (playable trailer).[​IMG]
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Evo najavljeno i oficijelno, igra izlazi 8. Novembra 2019.

     
    Last edited: May 29, 2019
    Neso, Pelikan and Esh like this.
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Trailer za Japansko trziste koji je malo duzi nego ovaj iznad. Oko 6. minute ima par scena kao boss fight. Nisam primjetio neke druge scene.

     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni je nevjerovatno sta izvukose iz PS4 APU-a, vegatacija i kamenje izgleda bolje od bilo koje druge PS4 igre.

    A nakon trailera mi jos vise nista nije jasno xD
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja koliko sam skontao beba na koju se prikljuce je kao konekcija za drugi svijet. :D

    Ovo se uzima 100%.
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Bas sam to krenuo da napisem. Zamisli na sta ce liciti igre na PS5 hardware-u. Evo skoro pa sam zavrsio ovaj Days Gone, pa nekad kad igram zagledam se na tenutak pa ne mogu da vjerujem kako su ispolirali igru. Fakat na nekim dijelovima mape, mora da se upotrijebi termin fotorealizma. Kad skontas to je postignuto na pola decenije starom hardware-u. Btw. Death Stranding je day one purchase.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Al 6 godina starom low-end hardveru. Svaka im cast, Decima engine ispade top!
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Mora da su mrtve glave padale u studiju od posla. Mozda ce biti bolje sacekati da izadje PS5 pa kupiti Remaster i odigrati ko coek u 60 slicica na 4K.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zanimljivo izgleda, mgs mi je najdraži serijal ali kupovati nešto odmah, yeah right.
    Izgleda dobro ali nadam se da neće biti previše praznog hodanja po ovim pustahijama.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Nadam se da će gameplay biti nešta, a ovaj engine je bio užas sa loading timeom u HZD
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ako ne useru kao i ostale sandbox igre gdje kvalitetan gameplay zamjenjuju besmislenim farmanjem i sidequestovima, biće dobra...
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Pa to je poenta sandbox igara, autism playground.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mgs V je imao super gameplay da je bio linearna igra, onako se pretvorio u katastrofu.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam pogledao malo listu do kraja godine i nema drugih igrica da me interesuju sto izlaze. DS me pravo intrigira i ide pre order. 30$ me pre order izadje kad polovim sa jaranom, a moguce i jeftinije ako naleti kakav kupon od Sonyja. Nesto kao 10% off kupon, ili ponuda potrosi 100$ i dobijes 15$ nazad.

    Sad kad bude rasprodaja na PSstoru od 7-17. najvjerovatnije uzet Spider-Man, mozda Days Gone i Assassins C. koji (zavisno od cijene). Taman da se uz Warframe ima sta igrat do Stranding releasea.
     
    Last edited: May 30, 2019
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ide ko vruc hljeb[​IMG]