Death Stranding

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neso, Dec 8, 2017.

  1. Neso

    Neso Komšija

    RDR 2 je zagazio u next gen. sa vizuelnim aspektom. Zgadili su mi se jer muzu GTA 5, ali Rockstar je Rockstar... Steta sto Naughy Dog ne porta igre za PC, zamisli TLOU 2 na native 4K, Ultra detaljima...
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zato kupis PS4 Pro, sad su jeftini, i odigras tih nekoliko ekskluziva. Sto je bitno, sve uglavnom dobro rade, 30fps i 1440p.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Sve sam ja ekskluzive pregazio, imam PS4. Onako govorim da bi bilo dobro da Naughty radi igre i za PC, gledajuci na kvalitetu studija.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma to Sony drzi ekskluzivitet za PS, da nije toga ne bi toliko naroda ni imalo PS.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dubokoumno, nema sta. Kao da su dobre igre najbitnije za prodaju konzole.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mozda bi to neko trebao Microsoftu rec, mozda ne znaju.

    Zenimax igre kako je najavljeno nece bit Xbox ekskluzive, cak ce ih radit i za PS.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja sam zbog PS ekskluziva i kupio konzolu.
     
    Zer0 likes this.
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje si to procitao? Nisam vidio da su se negdje izjasnili u vezi toga. U jednu ruku, izgubili bi dosta profita bez PS, u drugu ruku koja je poenta onda kupovine.
     
  9. Zer0

    Zer0 Aktivista

    I ja bih samo zbog ekskluziva uzeo PS5
    Ako ti neki naslovi izadju za PC, sto je sad vec moguce, necu kupiti konzolu vise nikad, a imao sam svaku do sad samo zbog 2-3 ekskluzivne igre.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  11. zoi

    zoi Veteran foruma


    https://www.gamereactor.eu/phil-spencer-on-exclusivity-monetisation-and-game-development/


    https://kotaku.com/xbox-boss-phil-spencer-on-series-x-launch-halo-infinit-1845392984


    Kad deal bude završen, onda se može pričati o tome, a sad ne može jer nije gotovo i ne smiju ništa konkretno ni reći.

    To što su obećali da će ispoštovati ranije ugovore ništa ne znači jer je tako za svaki studio koji su do sada kupili. Šta je bilo već ranije najavljeno, ostaje kako jest. Psychonauts izlazi i na PlayStation jer je tako već bilo najavljeno. The Outer Worlds je ista situacija bila. Deathloop i ghostwire tokyo isto.

    Jim Ryan kaže ne zna hoće li Elder Scrolls VI biti na PlayStation 5, ali zato Stevie na hwb zna.
     
  12. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Jedna rijec. Starfield. Mogao bi xbox dobiti konacno jednu dobru ekskluzivu.
     
  13. Zer0

    Zer0 Aktivista

  14. Esh

    Esh HWB

     
    Aldiin likes this.