Destiny

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jun 14, 2014.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Oni imaju nekakav ugovor da igru gule deset godina, ako ne i više. Rekli su to kada su obrazložili onih 500 mil. Ako ne kroz DLC-ove, a kladim se da ce ih biti gimila, onda kroz neke v2.0 sa minimalnim tehničkim promjenama.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    500mil je suplja...
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije, rekli su da imaju u planu potrošiti 500mil a ne da su sada sve ulupali. Sto ima logike obzirom na planove koje spominju. A marketing ih kosta masno tako da me ne bi cudila ta cifra.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemam ja od marketinga nista taman da je 5bil :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa dobro, i na GTAV je baceno 250mil a ptice znaju koliko na marketing.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni igra ovo sto sam igrao u Alfi i Beti, i sve sto sam vidio u vezi nje je fenomenalno. Volim takav tip igre. Podsjeca me na Borderlands, a veliki sam ljubitelj te igre. Ja sam sa haverom uzeo Destiny 'Digital Guardian Edition', gdje su ukljucena i naredna dva DLC, i jos nekih stvarcica. Nas 16 iz klana svi selimo na Destiny, do nekih boljih dana za BF. Mislim cak da svi imamo i pre-order.

    Taj 'Ghost' edition Destiny-ja je nekih cini mi se 150$. :roll: Ja sam Guardian edition platio 90$, i to jos dok je $ bio po 1.41 za kupiti. Sto je nekih 126KM cini mi se. 63 po osobi. Zadovoljan. Taman pare sto su bile odvojene za naredni BF, koji je ispao da je Hardline, koji nebi uzeo da mi ga dzaba daju.

    Haveri koji su uzimali na EU PSN-ovima mogu igrati vec, od evo prije 37min. Ja moram cekati jos 6 sati i 23min, pa idemo u rokaniju. :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, 150 krvnih zrnaca. Meni je gomila smeća u onom paketu ali ne znam kako mladina reaguje. Mada i tvoja verzija od 90$ nije malo ali eto, nadam se da ce ti se isplatiti.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da sam morao sam platiti 90$, vjeruj da nebi. Ovako 63km mi je podnosljivo, pogotovo sto je u to ukljucena 2DLC. Ako budem imao 1000+ sati igranja. Onda ce se isplatit i te kako.
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Meni ce tek danas poslati, na zalost, ili ce me iznenaditi kojim slucajem da su vec poslali i da danas stize... Kako god bilo, iako nikad nisam igrao na gamepad-u pucacine, uzimam ti nick i idemo rokati :D
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne prespavana noc. :D Vec lvl 8, ali se uglavnom igralo sve ono sto je u Beta-i bilo. Od sad pa na dalje i u buduce krece se u nove podvike. :mrgreen:
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    A ..... ga ja, evo me na "Podrsci", narucio u paketu gamepad, koji je trebao izaci danas, ali nije, nego otkazali ga do kraja Septembra, pa mi izgleda nisu poslali ni PS4 zbog tog delay-a... Sad jos par dana cekat, odoste vi svi daleko ;(
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za takav zajeb, ovdje bi se ja njima nagovorio, i dobio kakvu utjesnu stvarcicu. Igru, smanjenje cijene, ili nesto uglavnom. Kakva glupost.

    Ma druze milioni igraca su na Destiny. Naci ces vec nekog ne brini za igranje.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    A evo nagovorio sam kolegu da kupi i on, pa je narucio, a otkazao sam Gamepad upravo, dolazi mi to za dva dana top (ako ne usru nesto). A da nisam otkazao doslo bi tek za 7 dana, jer se ceka 5 dana da "slucajno ne dodje na lager"... Eh, ne znam ja to izvuci od njih, a mozda bi i mogao da znam :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izjebase te, ali eto snas'o si se. :)
    Ma nek si ga nagovorio, nece te se pokajat. A sa haverom-ima, je jos zabavnije. Ja sa ovom dvojicom svojih krenuo, pa kad jedan od nas 3ice ne moze igrat, ne igraju ni ostala dvojica. Tako da smo sva trojica na lvl13. Sad naletismo na grmalja sa machem. Pipne te, nema te. Hahahaha. Presli smo je nakon duge borbe, i sutanja koje smo fasovali. Doduse svaka misija se moze birati na kojem difficulty-ju da se igra. Normal to je kad protivnici budu u rangu koji si ti, ili hard, kada su protivnici 2-3 lvl-a iznad tvog. Jest da bude pogibije, ali je extra zabavno.
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa igraj s njim na jednom profilu a sam na drugom.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo me 5ti level, malo rokao, zanimljivo je, podsjeca me na BLands, mada je dosta teze igrati na gamepad-u... Idemo dalje, veceras barem do 8mog nabiti :D
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Level 20 se dogurao. Oklop sam sav Legendary nasao, i ukupne jacine za sad 550. :D

    Oruzja za sad su sva uncommon, i jedno Legendary, ali mi se ne svidja.

    Igra za sada pruza toliko da neznamo sta cemo prvo. I MP interesantan.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    WTF, 6 do 18 sati ingame sadržaja:



    NEma šta. Ubit ce brašno u vama sa DLC-ovima tokom narednih 10 godina razvoja.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci jedno 490 miliona ide u marketing :lol: A gledao sam streamove, jarane igra je megadosadna. Trcis, ubijas sa istim oruzjem sve vrijeme i na kraju posaljes onog robota da neki klinac skenira. I tako sigurno 10 sati.