DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jos uvijek ne ide, ne moze pa ne moze :( A ja i Una sjedimo i nadali se.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma


    Da ti nije možda tamo u opcijama za server naštimano EU? Nije ni meni moglo dok nisam prebacio na Ameriku ;) Evo sad 20 do 1 i uđe mi od prve.
     
  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja odradio Wizarda i Barbarian pri kraju. Ponekad laguje dobro, a zna i izbaciti skroz nazad na logout. Doduse strenutno smo svi na istom serveru pa je i logicno. Treba ponekad dosta puta pokusati login jer jednostavno ne fercera iz prve. Nakacio sam i mobile authenticator jer vidim da ce biti svakako obavezan ko zeli da se sluzi RMAH.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Igrao sam malo jutros sa demon hunterom. Brate postavke grafike su mi na max, slabo mi ovo izgleda, osim ako beta nije ogranicena na medium / low.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Slažem se za grafiku, slabo skroz izgleda. Na videu se činili da je bolja :|
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Meni neće da uđe bez obzira koji server odaberem! (Error 37) :smt100
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I kod mene je taj error evo dva sata, serveri izgleda puni. Dobro je sto pri unosa passworda rade ctrl+c i ctrl+v pa nemoram svaki put kucati
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja nisam imao problema da se logujem prije jedno sat i po.
    o grafici necu, ali posto igram na X2 i HD2600XT meni je super. :mrgreen:
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma grafa je smiješna, sve na max i opet ništa posebno! Valjda su to namjerno napravili upravo radi većeg "spektra" igrača pa i onih sa slabijim mašinama i koji šutaju na laptopu! Konačno sam upao nakon nekih 100 pokušaja, odigrao malo sa haverom koji je malo iskusniji u ovoj vrsti igre, ugl. meni se svidjelo i zaslužuje svake pohvale, a to mnogo znači kada dolazi od nekoga kojem je posljednji odigrani RPG bio fable - the lost chapters! :mrgreen:
     
  10. rama

    rama Aktivista

    Grafika je taman u ovoj igri. Da može biti bolja, svakako da može. Da ima potrebe da bude bolja, pa i nema baš.

    Na kraju krajeva, mislim da je kod ovog tipa igara puno bitniji gameplay od grafike, tako da...
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sreckovici meni nece ni da je skine :D
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma nema boga da udjes,jedino na sabahu.
     
  13. vnm_

    vnm_ Komšija

    evo sad usao iz prve, po treci put danas, svaki login i pokretanje igre bez problema.
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Bio je u medjuvremenu kratki maintenance servera do cca 20:30h. Sad je sve OK i trebalo bi ici iz prve.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zatvorena open beta :( Stigao preci sa Barbarom i dijelom sa Demon Hunterom. Barbar ocekivano, cisti hack and slash, oruzja u obje ruke i udri. Demon hunter je nesto novo, imao sam osjecaj da brze levelam sa njim, odlicni skilovi , kombinacije sa runovima su odlicno uradjene. Grafika jeste malo razocarenje, kao da su vodenim bojama farbali okruzenje. Svaka cast Blizzu za open betu, nisam to ocekivao ovako kratko pred release, mogli su komotno produzit al et. :)
     
  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Pa bilo je za ocekivati da naprave bar jedan pravi stress test servera, jer ce se upravo ovakvi brojevi ljudi koje su sad imali kaciti od 15.05., a ne samo ovi likovi koji su vrsili beta testiranje. Jes' da ce tada biti na desetine servera u sve tri regije, ali je ovo dokazalo da se moze igrati bez laga sa velikim brojem igraca na svega par americkih servera.
     
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Najbolja klasa ikad :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li se ovo meni čini, ili njima zna past FPS prilikom igranja WDa?
    Super se čini WD, čekam još Wizarda da vidim. Šteta što nema Paladina, ali eto, moraju nešto i za expanziju ostaviti :D Jedna exp paladin, druga amazonka :)
     
  19. rama

    rama Aktivista

    Čudi me da niko nije spomenuo glavnu stvar u diablu 3, a to je da konačno svi skilovi imaju nekog smisla i da se mogu koristiti stalno. Nema više onog glupavog čekanja i čuvanja onih poena, i trpanja istih u jedan skil. Igraš recimo sa Sorc i čitavu igru samo bacaš munje. Pa ni Zeus ih nije bacio toliko, koliko je jedan prosječan igrač diabla 2. :D

    Od klasa, čini mi se DH najzanimljivijim, iako ima ubjedljivo najlošije pasivne skilove. Monk mi se čini najlošijim, kad je gameplay u pitanju. Mada su mu pasivni skilovi sila. :D
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mene čudi da niko nije spomenuo kako paleta boja suxa u D3, prešareno za moj ukus, oči me zabole :|