DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Meni baš nije šareno, ona magla u beti me dotukla, jedva čekam promjenu okruženja :D
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ti to opisa k'o da je Rayman u pitanju, a uopste nisu tako jake boje. Sve odlicno, artstyle, boje, animacije, prezadovoljan. Witch doctora cu igrati vjerovatno, najzamljivije mi je djelovao. I Monk.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Izasao je filter koji "smiruje" paletu i daje joj malo mracniji izgled. Vidjecemo hoce li raditi u finalnoj verziji.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K-ZA7NLSRhg&feature=youtu.be[/youtube]


    Ako išta znaju, to je onda pravljenje promotivnog materijala :D
     
  5. extibo

    extibo Komšija

    To je i jedino sto znaju. :lol:
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Znaju i zaraditi brdo love, budimo realni :D
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Pričajte šta hoćete, mene je ova DIII beta zabavila na sate i sate, više nego neke druge kompletne h&s igre :p A još nije ponudila ni kompletan prvi act ni sve skillove :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta si radio toliko dugo? :p Za sat vremena se zavrsi beta.
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zato i kažem :p Odigrao je makar 3-4 puta sa Witch Doctorom, pa još po jednom sa Demon Hunterom i Barbarianom, pa onda još malo guštanja nakon novijih patcheva, otkako su ubacili nekoliko početnih runa. Jedva čekam full release i sve one lude WD skillove :D
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel ko odradio preorder? Na Bnetu je 60eura, na ovim ostalim je oko 52e. Predpostavljam da je na Bnetu igra otvorena za sve servere, a kod ostalih samo po regionima?
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Odradio sam ja davno preorder na B.Netu. U regiji mi stoji samo Europe.

    Pede.i me nisu uzeli u obzir ni za Betu, ali hajd' sta ces to je svakako lutrija.

    Problem je sto sam taman u tom periodu na putu od 13 - 16. Dok se vratim i instaliram, vec ce pola miliona ove djecurlije (pogotovo kineskih loot timova) biti na levelu 40 :)
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam na zavvi.com sa poštarinom 32 funte. Vidio sam da ima na GAME isto za 32 funte, ali ima i poštarine, pa vidi isplati li se. Trenutno je na zavvi.com 39 funti sa poštarinom. Na bnetu previše traže, a još kad se uzme da je to digitalna verzija, to mi onda ispadne astronomska cijena ;) Dat 50KM više samo da igram ranije, to za mene nije isplativo.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na zavvi je 38 funti, na game.co je 33 funte+postarina tako da je isto. Opet bilo bi idealno da ti posalju kljuc 15-tog a kutiju da dobijes kasnije. Ovako se moze otegnuti citavu heftu. Nasao sam i ovdje digitalnu verziju za 43 funte
    http://www.direct2play.com/151-diablo-iii-pc-game-digital-download.html, vidim pise region free, sad koliko je u to vjerovati. Bilo bi dobro da radi na US i Evropskim serverima, Azija me neinteresuje. :)
     
  14. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Trebao bih provjeriti, ali poprilicno sam siguran da je diablo 3 sam po sebi region free, nije bitno gdje ga kupis, bitno je samo na koji account ga registrujes :)
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Spominjali su neki "Global Play", iliti njihovu varijantu region-free igranja DIII, ali detalje tek trebaju izbaciti (prije izlaska igre, svakako).
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FVkhApwmvcg&feature=uploademail[/youtube]
     
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Potvrđen Global Play - možete kreirati likove u svakoj od regija (US, EU i Asia), jedino ograničenje je da su vezani za taj server (kao i friends lista, itemi i ostalo), što i nije problem - napravite drugog lika na drugom serveru i voila.

    + RMAH FAQ
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

  19. p4ja

    p4ja Komšija

    jos malo..........
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nego, ja se još uvijek dvoumim između Wizarda i Witch Doctora, ne znam koga da igram od ta dva :/ Koliko sam primjetio, makar 50% raje će igrati Witch Doctora :D

    EDIT: Počistio sam ovo što smo naspamali :)

    EDIT2:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7RIeY74gfM8&feature=uploademail[/youtube]

    Što su ih sad zaredali :D