DIY Sim rig

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Vedo, Jul 19, 2014.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Super je ispalo.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad da ga radim opet, 5 stvari bi uradio drugacije, al super je i ovako.

    Mocno sto je na istoj konstrukciji volan i stolica, ne treba mi Buttkicker, force feedback volana fino prodrma i pozadinu :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Kompletirao napokon, 40" Samsung, al morat ce na zid iza, ipak je malo preblizu ovako :)

    E sad pitanje, 2x Dell monitora su spojena putem DVI-ja, a ovaj TV je putem HDMIa na grafu. Uredno rade sva 3 u isto vrijeme, monitori na svojih 1920x1200 a TV na 1920x1080. E sad, igre se pokrecu uvijek samo na primary monitoru, a to mi je uvijek ovaj skroz lijevo Dell. Ne zelim svaki put da saltam po settingsima da mi je TV primary, pa kad odrigram da to vracam. Moze li se kako driverima reci da igre uvijek pokrece samo na ovom TVu?


    [​IMG]
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Imal iko ideju?
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ako ti je Radeonka jedino da probas u CCC-u nastimati koje aplikacije da ti se otvaraju na HDMI izlazu
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije, 770GTX je u pitanju
     
  8. GV

    GV Komšija

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Thx. Googlao i ja, nadjem da kad Steam stavis u big picture mod, onda ti da birati na kojem ce se displayu pokretati igra. Ali i to nije bas rjesenje, jer kad ga pokrenes, on zadani display (TV) stavi kao primary i pokrene igru. Kad zavrsis sa igranjem, on vrati primary na monitor. Hajd i to je nesta.
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja



    Poserem se ja vama na vase simulacije :p
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017