Dobitnici u CM nagradnoj igri

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 1, 2008.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Naravno da jeste i to cijenim, dosao bih i sam po to, ali kada nemas mogucnosti da dodjes, onda je to vec druga stvar... Meni se ne zuri sa napojnom, ja znam da me nece zeznuti :)
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Napojna je nasla svoju srecu kod mene :D a i ja kod nje :mrgreen:

    Evo koja slikica!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nek je sretno! :wink:
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I od mene.

    I pravo ti je lijep taj parket. Jesil ga skoro lakiro? :D
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hvala na cestitkama,a evo upravo sam je ubacio u komp i stvarno je "silent" nije zafrkancija.Pa komp se ne cuje ziv a pod punim opterecenjem,GPU client melje onaj teski zadatak od 10 000 poena a CPU client takodje radi a nista se ne cuje,nista :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    dino dragi pa vec si je razvalio :lol: hint:pogledati predzadnju sliku :mrgreen: hajd nek vam je sa srecom,valjda se meni nekad nesto posreci :D
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Druze,pa to je samo gumica protiv vibracija :lol: hvala za cestitke a i svima se posreci prije ili kasnije :smt006
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Znam da je stara tema, ali evo da napisem da sam upravo dobio posiljku iz FedEx-a :D, pogodite sta je unutra :), jos jednom hvala Enisui UniExpertu na ovoj nagradnoj igri.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cestitke Samire,nek je sa srecom! :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Drago mi je da ti je stigla napojna pa se vise ne moras zaliti radi foldinga ;)
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    @Dino - Hvala

    A Enise ne zalim se ja, foldam sa ovim jadnim Athlonom koliko mogu, ne gasim PC nikako, a sada ce bar san biti mirniji :)
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    CoolerMaster ponovo udara,opet su me zgotivili.................dobio sam malo prije hyper TX3 na nagradnoj igri u lokalnoj prodavnici hardvera. :smt007
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pare na pare, vas na vas :p :p :p :) heheheh sala naravno :) neka je sa srecom :smt006
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jbg sta je tu je,nije da mi treba,imam Mugena,al dan mi je danas stvarno dobro poceo.Samo sto sam dosao na posao kad zvoni telefon.....kaze lik..osvojili ste nagradu..bla...bla...bla...CoolerMaster Hyper TX3.

    Hvala im u svakom slucaju.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Čestitam Dino. Nije sad neka ogromna vrijednost ali razveseli čovjeka sigurno :D
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Što bi moj dedeo kazao" I sirće kada dobiješ na poklon slako je." :)

    Čestitke.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Čestitke druže..
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Čestitke! Ti bi trebao igrati bingo i loto. Hoće te. :)
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hvala na cestitkama drugari.
    Tacno treba okušati bingo mada jedino sto me hoce kod binga je trosenje vece kolicine novca jednom mjesecno,hrana i kucne potrepstine... :lol:
     
  20. GW

    GW Moderator

    Hyperlink?