1. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Sta je bolje...FarCry ili Doom 3 ? :)
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Graficki Doom 3...po igrivosti malu prednost ima Far Cry. Moje misljenje :)
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    ondja je dobar ako je tu negdje sa far krajem :idea:
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Evo poceo sam igrat Doom3. Fenomenalan je, bas je onakav kako sam ocekivao.
    Bolji je od FarCry-a puno.
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Sto ga ljudi vise hvale ja ga sve vise M R Z I M!!!! :evil:
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ma svako ima svoje misljenje...iskreno prema ocjenama i mom misljenju Far Cry je bolji jer ima bolji gameplay ali grafika se zna >> Doom 3.
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Doom 3 je meni, uz prvi Blood, najbolji FPS ikad.
    Ona scena pretrcavanja od airlocka do airlocka na pocetku je legendaran momenat, u rangu izlazenja iz grobnice na pocetku Blooda. A sto je strasna igra...uh.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    fazon je sto se far cry i doom 3 mogu porediti samo po grafici i nicemu vise.. doom 3 je jedan sasvim drugi oblik pucacine u koji spadaju i njegovi klonovi poput serious sam, painkiller, firestarter itd.

    grafika i atmosfera su ono sto cine doom 3, a u samom gameplayu nema nista novo.. (ai je takodjer prosjecan)
     
  9. Lamagician

    Lamagician Komšija

    yeah, atmosfera perfekcija kada u 4h ujutro upalis doom, pojacas slusalice toliko da samo ne prede granicu ostecenja sluha i onda jedno 2h se raspali :D . Samo postaje dosadno...hodaj pucaj i tako ko zna koliko h do kraja igre.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    sto vishe to bolje korijeni fps-a fraganje do besmislenosti

    -evo i ja ga shutam ima dobrih fora level design je nevjerovatan
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Igrajte Sokera...
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    igrajte super marija
     
  13. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Ma nije nikakva revolucija u industriji Igara grafika je dobre i atmosvera a ostalo se zna rokaj sve sto ti naide mozda mi je Far Cry malo i bolji a ako nista barem sto sam ga mogao igrati i preko dana a Doom 3 moram navece ili da sve zamracim u kuci pa raspali
     
  14. jeretik

    jeretik Komšija

    To je Doom! :) ID Softvare nikad nije najavio inovacije u Doomu 3, svi su znali pricu i gameplay, pa se nisu zalili, sad odjednom nikom nevalja sto je to remake. Kome je borba dosadna nek igra na veteran tezini, nevjerovatno je koliko ima ljudi koji igraju horor igre na easy :roll:
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    Oni su upravo najavljivali nevjerovatnu grafiku, nevjerovatan AI i nevjerovatan Gameplay. Naravno to bi sve i bilo tako da su izdali igru kada su i prvotno planirali - kada je izasao GF3. Tada bi svatko igri dao 100%, ali sada vec malo prekasno za to :). Iako nisam igrao igru, sumnjam da je Carmack dopustio da to bude losa igra :).
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Nisu najavljivali nevjerovatan AI i nevjerovatan gameplay, najavljivali su atmosferican gameplay (sto su i ispunili), AI nisu previse spominjali, a grafika jest nevjerovatna. Carmack je govorio da namjeravaju toliko pojednostaviti gameplay da ce izbaciti cak i crouch dugme. Crouch nisu izbacili, ali je igra jednostavna i dobra, kao sto su i najavili i kao sto su uostalom sve njihove igre.
    Zasto nisi igrao? Jel ne volis FPS-ove? :) Ako je zbog hype-a, sjeti se koliko je puta odgadjan prvi Half-Life i koliko je oko njega bilo pompe.
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    Mozda budem probao samo Doom3 MP, SP necu igrati :)...bar ne jos pola godine :D...
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    vjeruj sp je dobar pravo akcija bez prestanka 'pure fps'
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Presao ga evo sada...igra je bolesna ! Sumnjam da cu je opet igrati jer zadnjih 4-5h igre je bilo jako dosadno a zadnji boss odnosno taj level najlaksi od svih...smijesno. Nego kada cujes plac zene, bebe u pozadini i vriske "Help me" isl. zar Carmack nije psihopata :) .

    Ali atmosfera je za 100 od 10...
     
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    bum valjalo probati.