1. ming

    ming Veteran foruma

    i ja zavrsio stvarno bolesno nesta kao silent hill usput na kraju je ostavljeno mjesta na nastavak ili ekspanziju
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Mozda, ali nece biti pravljnja od cike carmaca :D ....

    Ako se dobro sjecam on je rekao da ce sada preci na totalno novi zanr igara i njegova sljedeca igra nece imati veze sa doom3. :).
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    gray matter i return to castle wolfenstin netrebaju im bolji likovi
     
  4. Esh

    Esh HWB

    tacno
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    ma njemu je bitno da on sklepa engine tu se pare ubijaju bit ce sigurno jedno desetak naslova na d3 engineu sada samo licenciranje i milioncice na banku i po SLR-a
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Novi zanr?

    Uzgajanje pšenice? čuo sam biti će...
     
  7. Esh

    Esh HWB

    pa naravno, samo na to dodaj jos 2 miliona prodanih primjeraka za pc i jos milion za xbox..
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    + novac od nvidie :p .
     
  9. Esh

    Esh HWB

    naravno, ide li neko na quakecon ? 8)
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pa ko toliko hvalite doom3 , hajmo sacekat i half life 2, sace i on al sigurno ce ova prepirka ovih novih igri trajat 10 ak 20 dana..
    Mozetee se sad prepirat o grafici i gamplayu , sta ce bit za 5 do 10 godina , hocel bit hologramske igre il ce bit da mi idemo i pucamo njih na nakom terenu , pa dajte ohladite , ne vrijedi se prepirat oko ovih gluposti. Bez uvrede svi koji volite te igre, probacu sve igre kad izadje halflife 2... :p al razmislite svi kako ce bit za 5 do 10 godina , vrijeme brzo prolazi.... :D :) :( :eek: :shock: :? 8) :lol: :x :p :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :mad:: :alien: poz.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    probajte silent hill 3 dobar pravo
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Far Cry je bolji od Doom 3. Kada bismo uvijek razmisljali 5 godina unaprijed ne bismo sada uzivali u ovome sto imamo :) .
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Nije. :alien:
     
  14. jeretik

    jeretik Komšija

    Evo me trcim. :) Ja uvijek idem na quakecon i svugdje po svijetu. Svaki dan ujutro kad idem kupit hljeb "kod Erne", prvo malo odem u London, pa prosetam po Amsterdamskim parkovima i onda se vratim preko Njujorka u Tuzlu :) , zatim odem "kod Erne" da kupim taj hljeb, ali moram slusati jadanje prodavacice kako joj susjed gleda kcerku svaki dan s balkona :D :D

    Sto se quakecon ne odrzava u Tojsicima?
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jel ko gledao onaj tech demo za HL2 od preko 600MB? Fakat je extra. Evo uveliko igram D3, a dan prije sam presao Halo na legendary tezini. Osim po grafici Doom3 je puno losija igra, isto vrijedi i za FarCry>Doom3. :mrgreen:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    doom 3 losh graficki?
    mozda ima slabiji engine od hl2 ali level design brale nevjerovatan
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    Napisao je osim po grafici :).

    Pogledao sam taj demo od Hl2 cim je izasao. Super stvari ima. Pogotovo voda iako je malo nerealno kada onaj lik padne u vodu. Ali mi se fizika cini kao jedna od najboljih koje sam ikada vidio.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da osim po grafici. A HL2 koristi dva enginea odjednom - jedan za grafiku, animacije, teksture i ostalo, a drugi posebno za fiziku. Puno je komplikovanije napraviti igrivi otvoreni prostor, nego neki mracni, klaustrofobicni. :?
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    svjetla blinkaju, urlici, dozivanje u pomoc u daljini zvuk alarma pomjeshan sa hroktanjem kojekakvih ćafira ce me drzat do half life-a tek kad dodje onda cu da mislim o njemu ovako me doom dobro drzi (doom addict)