Drugi sastanak HWB zajednice

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Apr 20, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Kad se za to budu stvorili uslovi, naravno.
     
  2. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Drago mi je da su počeli sastanci, HWB zajednice, pa makar bili samo u Sarajevu za sad. Nadam se da će biti sve češći i da će se održavat u drugim gradovima. U svakom slučaju čestitke Enise, i svima koju su učestvovali u organizaciji takvog susreta. :smt006
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    kolinse, paša moj solidni... ja sam za stisak ruke enisu i bandi prošao i granicu i tvoje zavidoviće do sarajeva sa privatnim kolima.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    ljudi bi vec da se pravi turneja po BiH :lol: po meni je logicnije da bude sastanak u tuzli nego u zenici :D za dolazak u sarajevo nit mi odgovara nit imam love,tako da se vidimo nekad kasnije,a nadam se da ce ovo sastanci potrajati :)
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ova prica oko lokacija bi trebala zavrsiti, ko zeli doci ce, ko ne zeli pametovati ce i traziti razloge zasto nije dosao. Uglavnom sto Enis rekao ne mogu da vjerujem sta citam isto kao da pisu komentare djeca od 10 godina koja jos uvijek misle da se citav svijet vrti oko njih. Sarajevo - Tuzla - BanjaLuka - Mostar kao da je bitno neka ide i dobro i jeste.
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Opet mislim da nije tesko,neka vas bude 3-4 u autu, utalite se po cenera i eto goriva za vamo i nazad, vjeruj da bi i mene doslo toliko iz Vogosce do grada pa nazad, meni licno je nezgodno zbog posla, ali nastojatcu da se mjenjam za smjenu da bi prisustvao tom druzenju...
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Veci je problem nedostatak vremena nego tih 10-20KM za prijevoz (barem meni). Ovako samo srednjoskolci i nezaposleni mogu doc sa remote lokacija. :D
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Iste stvari mene pate, jer sam jedan dan prva pa druga, a svaki drugi utorak i srijedu suprotno kao i petak i subotu, pa se brate ne mozes uskladit da si kameleon, cak jedva stizem na predavanja!!!
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hehe, ja sam svaki dan i prva i druga, a niti sam u Sarajevu. :D
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    upravo ;)
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    ja dolazim, al sam u mogucnosti da budem nekih pola sata- 40 min (imam neodgodivu obavezu poslije), pa kad se ustanem u sred izlaganja i odem, da ne misle kolege izlagaci da im publika bjezi :D
     
  12. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ovaj put se zakljucavaju vrata tako da nista od toga :D
     
  13. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Treba uvesti zabranu ulaska za studente ETF-a, pokupit ce opet sve nagrade, a clanovi foruma ce opet ostati kratkih rukava :D :D :D :D
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    ha ha, ima i ta :smt003 posto necu bit tu kad se budu izvlacile nagrade mogao bi me ko potpisat, dajem na kafu :smt003 :smt003
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sve 5 za ovaj put... jedan prijedlog za sljedeci sastanak: na "attendance" papir treba dopisati i forumski nickname, da ne kupe kajmak ovi ETF-ovci; tj. da ih pretvorimo u forumase :D
     
  16. JaLa

    JaLa Komšija

    Ja te potpisao, ocekujem tu kaFu :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Mislim da su 2/3 otisle na forum, nagrade su nama potpuno nebitne, bilo bi lijepo da je interesovanje vece. Ne znam, mozda je do tema, vec sam spomenuo, slobodno javite sta vas zanima i organizovat cemo.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    zao mi sto sam bio svega prvih pola sata, al jako fino izlaganje o Debianu. Ako je cilj povecanje broja posjetitelja onda malo vise ubaciti "mainstream" tema, tipa "Tips & tricks za Win7", "kako OCati CPU" itd, znaci teme koje ce biti zanimljive raji koji nisu, poput vecine nas, HW freakovi :)
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Steta sto si propustio drugi dio, bavili smo se brojem jezgri i renderingom, a neko iz publike te je i spomenuo ;)
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Bitniji je kvalitet nego kvantitet.