E3 cringe trenutci

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Decerto, Jun 10, 2017.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    evo da ja krenem :D
    [​IMG]




    ovaj jubitu vid sam jedva do kraja pogledao,svako malo pauziram da dodjem sebi,pa nastavim :lol: :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Decerto

    Decerto Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Esh

    Esh HWB

    EA je baš na limitu sinoć bio.. Ja sam.. zapravo svi me već znate :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesu je razvukli bili... Meni Battlefront 2 vec dosadio koliko su je pokazivali. Jos samo destrukcija fali da bude Battlefield
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    E3 je uvijek bio cringe shit show samo je sve to Ubisovt podigao na next level a ostali ih poceli kopirati. Ne znam kako vam se da gledati. Treba samo ispratiti info i koji trailer/gameplay i to je to.
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    sta fali malo komedije :lol:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa gledamo zbog cringe :D Bude na 4chan one bingo kartice pa sjedem s jaranom i cekamo sta ce izvaliti. Mada, Sony je prosle godine bio odlican, nesto malo pricali i onda trailer za trailerom bez preseravanja
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Aktivni baneri:

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]



    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sad ce za 10min Microsoft
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da li 'console launch exclusive' znaci timed exclusive?
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prije će biti ovo što Patton kaže, inače ne bi bilo potrebe da na nekima kažu launch exclusive a na nekima console exclusive.

    EDIT: Vedo obrisa post ja ispadoh budala :D
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidio sam post Vedin, gdje kaze da je Xbox console exclusive, ali da izlazi i na PCu.

    Mada ja mislim da znaci timed exclusive. Do sada je console exclusive se zvao bas tako, console exclusive, bez ovog launch.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    499 za One X, tesko ce ovo zaziviti.

    Tanka MS prezentacija, Forza i Ori valjaju, ostalo mi ne budi nikakav interes. Prekucat ce ovo Sony sa TLOU2, GoW i RDR2 trailerima.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Preskup novi 'box, ali zato su zato sa OG Xbox emulatorom pokazali kako se radi BC. Sony ne može ni PS1 igre da pokrene na PS4.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Metro, AC i Ori ono sto valja. Anthem Destiny clone, lootfest.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Metro je dobar, A way out isto, bf1 dlc.. nfs smece, AC isto meni smece, iako Egypat volim više nego išta, loše izgleda..

    ma kao što sam gore rekao, ja cekam Sony i par developera, bogovi igrica, objasne svake godine šta je igra :)
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako 'console launch exclusive' znaci ono sto ja mislim 'timed exclusive', onda stvarno nisu nista pokazali previse. Ako na drugu stranu znaci 'console exclusive', onda i nije losa konferencija za njih.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Timed exclusive naravno... Ne zna sto bi neko xbox kupio, pogotovo ako vec imas PC.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Samo, treba ih stvarno pohvaliti za velicinu konzole, manja od Xbox One S-a.

    Sad kupci nek postave pitanje sebi: Native 4K ili checkerboard 4K+Sony ekskluzive+100USD jeftinije. Mislim da je odgovor jasan.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Plus X360 i Xbox igre. Bitno ljudima koji ne vole da bacaju pare na "oblak".