EFiX -- MAC OS @ PC

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, Sep 28, 2008.

  1. perke

    perke Aktivista

  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dodje mi da odustanem od Liona i probam sa Leopardom ili SnowLeopardom samo radi grafe.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Konačno sam uspio.

    Nabacio iDeneb1.6 Leopard, i sve radi out of the box. Grafika 100%, zvuk, printer. :)
    Još samo da nađem drajver za wireless DLink DWL-G122 usb stik. Hvala svima.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hvala, već sam ga našao na DLINK UK sajtu, i to rev E1, identičan mom modelu stika. Radi perfektno.

    Nego štelim se na ove shortcute, ebe me malo CTRL+C, CTRL+V bez kojih ne mogu živjet. :)
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hehe, ja se bio navikao da mi je Win tipka u ulozi Ctrl odnosno Command tipke, ako cemo prema Macovoj tastaturi. Opet sam se morao navikavati kad sam nakon nekih godinu dana snimio Linux.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ufuro sam se drug pravo, svakim danom sve je bolji :)

    Nego kako podesiti ovaj antialiasing fontova, bas su bezveze narocito na internetu bold fontovi?!?

    Podesavao sam u appearance, ali sve je to manje vise isto, moze li se nastimat da budu kao u Win7?
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ne znam, ja nisam imao problema s tim. Pitaj negdje na forumu za hackintosh, npr. hackint0sh.org ili insanelymac.com.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Smijem li upitati jel iko zavrtio Mountain Lion na PCu?
     
  10. Tesla

    Tesla Aktivista

    Vrtim ga ja ima nekoliko dana. Fantasticno. Instalirao ga sa unibeast.

    Kupio HDD 500 Gb instalirao na njega i odjednom mi podje nesto kuckati u racunaru, kad ja da pogledam, crko mi drugi 500 GB disk na kojem je bio win i hrpa podataka.

    Radi LION fenomenalno. Hebo windoze