EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SasoMange

    SasoMange Aktivista

    Picajzle iz uefe nisu dozvolile turcima da dovedu jos igraca, iako su sazvali vanrednu sjednicu. Siguran sam da se radilo o bilo kojem drugom timu, da se se ne bi donijela takva odluka. I ovako desetkovani su pokazali svabama kako se igra lopte.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kako sam se lijepo vratio maloprije kuci. Nigdje papaka na ulicama sa krshnim autima, trubama, zastavama i svjetlima. Hell yeah. Deutschland ftw. :!:
    :smt003 :smt003 :smt003
     
  3. Amash

    Amash Aktivista

    Njemci pobjedise Turke njihovim oruzjem sa ovog Euro-a tj. golom u posljednjim minutama. Turska je totalno nadigrala Njemacku, ali iskustvo i igracki kadar Njemacke su bili presudni. Njemacka, s obzirom na formu dobro-lose, bi trebala nakon ove lose utakmice odigrati odlicno u finalu :)
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    1 i 3 gol njemaca je pao poslije sto se povredio turski igrac i ostao lezati na zemlji...
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    ko ovo izbrisa vragov post?ja taman wuote,kad nema xD samo sam htio pitati je li on to toliko mrzi tursku?
    a prekid u prijenosu nije do BHTa,nije ni u HR bilo,niti u drugim zemljama.
    bilo bi mi fraze da su se svabe i turci sastali u finalu,al hajde sta ces.dobra utakmica bila sve u svemu :) da bude takva i ova druga,pa i finale :D
     
  6. wragg

    wragg Aktivista

    Tko izbrisa moj post?! Naši fini moderatori/admini koji dopuštaju ovo: viewtopic.php?p=134733#p134733
    ali ne dopustaju da je meni drago sto je Turska popušila.
    Da, ja toliko mrzim tursku.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. Esh

    Esh HWB

    Ja sam ti izbrisao post jer je jedno shala, a drugo preseravanje. Post je bio klasicni spam - pogledaj u kojem se threadu uopce nalazi post koji ti "smeta". I da bude jasno, meni je apsolutno svejedno koga ti volis ili mrzis. Naravno, svaki slijedeci post koji ne bude imao veze s temom ce biti obrisan.
     
  8. Amash

    Amash Aktivista

    Mislim da ovo nije mjesto za mrznju ili bilo sta slicno, cuvaj to za sebe, mada bi i i tebi i drugima bilo bolje da ne mrzis :roll:

    BTW: svidje mi se jucer izjava i nacin razmisljanja Hrvatskog Predsjednika Stjepana Mesica koji na pitanje koga bi voljeli vidjeti na tronu Euro-a odgovara:"Tursku, jer onda mozemo reci da smo ispali od prvaka." :)

    Nadam se da ce veceras Rusi izbaciti Spance. Ako budu raspolozeni kao u prethodne dvije utakmice onda imaju velike sanse. IMHO, ceka nas jos jedna velika utakmica.
    Pozdrav
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    mogao je reci i "Njemacku,jer onda mozemo reci da smo pobijedili prvaka" :mrgreen:
    veceras neka bolji pobijedi :)
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne bi nitko ni izisao van da je Turska pobijedila :wink:
    Druga je stvar zajebavati komsiju Hrvata...
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    "Pobijedili smo prvaka" je puno jace od "izgubili smo od prvaka". :lol:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima i toga, mada sjedim na terasi i osluskujem komsiluk - dreka kad Turska zabije gol, muk kada Njemacka povede. Samo da svi ti jadnici znaju kako se "braci" u Istambulu zivo j**e sto neki tamo bosnjo navija za njih i identificira se sa njihovom zemljom. :lol:
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Pa nece biti lose finale Njemacka - Spanija.. Spanija osvaja :p
     
  14. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    da, da, Spanija osvaja...ali drugo mjestu :D

    ako FCB-Blok bude raspolozen, onda je pitanje prvaka rijeseno :)
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja bih radije da Rusi prodju u finale.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    kaze kemo ahmetovic, najveci limit poslije vugdalica: igraci puno trce, krv im ubrzano tece venama pa koza postaje tanja i ako se sudare, onda ko zna sta se moze desiti, krv posvuda :D
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je u rangu s onim "bolidi voze prvi krug da rastjeraju kamencice sa staze". :D :lol:
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ovo ti je Aleksandar Babic. :lol:
    Jucer Baho provalio: "Angela Merkel ne bi voljela da Turska pobjedi" :lol: :lol:
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A imao je i izvalu za onog Topala. Kaze da ga zanima jesu li kakva rodbina. :lol: :lol: :lol:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    U pravu si, do mene je, valjda sam pod utiskom prijasnjih, nezaboravnih komentara. Uglavnom, ko placa pretplatu, sigurno mu je zao sto je poslao ovu ekipu na godisnji. Otisla citava eskadrila k'o da smo mi prosli.
     
Thread Status:
Not open for further replies.