Eve Online...da li neko igra?

Discussion in 'Igre i konzole' started by rades7, Mar 11, 2009.

  1. Dilberisimus

    Dilberisimus Novi član

    Sa tvoja 4 chara i moja 2 chara eto lijepog corpa :mrgreen: :mrgreen:
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    oo pa je li to jos neko da pise u ovoj temu. Ne mogu da vjerujem. Ja sam u jednoj finoj corporaciju, sa ljudima sam vec 1 godinu dana, znamo se, sve super, ako zelis i nemas neki ozbiljni corp mozes se prikljuciti. Fali nam kronicno EU TZ igraca :)
     
  3. Dilberisimus

    Dilberisimus Novi član

    Eh moncho monco, ja sam u jednoj jakoj alijansi koja ima svoj prostor u Vale-u i par stanica.Blizu smo Jite i imamo moćne i jake prijatelje u eve.
    http://evemaps.dotlan.net/map/Vale_of_the_Silent
    gornji lijevi dio mape, 19 sistema i 3 stanice je naša. cijeli vale of silent i još more regija je pod DRF koalicijom.
    http://killboard.ieg-alliance.net/?a=home
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    alijansa je dostupna za pvp corpove.
    Al svakako navrati na Bosnian kanal da progovorimo koju :)
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    smjestio sam se na kanalu pa se cujemo :)
     
  5. Zloco

    Zloco Novi član

    Ima nas sve vise i vise koji igraju. Znam barem za nekih 15 ljudi. Par nas smo se poceli sakupljati u jednom veoma dobrostojecem corpu, zasada nas je 7. Ko god zapocne neka navrati na kanal Bosnia, tu je uvijek 5-10 nasih pa ako imate pitanja to je pravo mjesto. U ovom corpu su jos Moncho i dilber koji su pisali na ovom threadu, a mozda nam i Zeleni dođe.

    Za nove igrace zelim veliku dobrodoslicu, igra je odlicna i imate kanal Bosnia za sva pitanja ako vas nesto zainteresuje.
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ako sam dobro izracunao u prevodu ti 20 plexova platis 300 eura? :D nego cestitke na dobrom ulovu, javi ranije iduci put jer vjerujem da je sad gotovo :\

    Kolega ima 16bil kredita ali kaze da mu kasno sad ici na to.
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija


    Nisam ja platio te Plexove, nego sam ih uzeo u igri za 10B ISKa :), deal i nije nesto dobar ako se uzme u racunica plexa u RL parama, ali covjece kupio sam hardware za freaking pare iz igre :)
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Sve jasno, Boze daj da i ostali (a znam da se nikad nece desiti) probaju na ovaj inovativan nacin ukljuciti u podrsku igracima.

    Da li je istina da je u roku od 2 minute 100 grafickih prslo?
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija


    1m 48s :)
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Interesantno, imam i ja love za dvije ;) Ali mi se neda pretplacivat ;)
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Tusnuh glavnog eve karaktera od 128 miliona iskustva za 700$ :D
     
  13. Pionir

    Pionir Overclocker

    Koliko vremena ti trebalo za to iskustvo ? :D Djeluje mi bolja investicija od LTC-a :smt005
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hahahah, ma igrao sam aktivno od 2004 do 2009 :)
    I nije neka investicija jer sam placao 120$ godisnje.
     
  15. monK

    monK Komšija

    Probao trial u maju + 1 month sub - pa odustao. Da budem iskren pokupio me korp i natjerao u null sec, a oni su dolje u beefu sa Rusima. Prerano mi je bilo da idem u null sec. :)

    Nedavno, prije 20 dana, obnovio sub sa novim karakterom - trenutno radim mining/scanning u Metropolisu. 1mil SP-a, početnik. Mogu reći da volim single play (puno radim pa mi ne prijaju korporativne aktivnosti), ali pošto imam namjeru ulijetati u beef, volio bih vidjeti odavde s kim bi se mogle organizovati zasjede.

    Nekako naginjem covert ops/black ops/cloaked sistemu igranja u smislu razvoja, još uvijek naravno istražujem sve.

    A Zeleni je bio u onom allianceu što ga je Mitani rasturio?

    Pozdrav svima.
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma rasturio se sam. Mittani je odlično izveo prevaru kad nismo platili alliance račun.

    Onda blobovi svima dosadili.

    Ljudi dobili djecu :) Kitu ćeš sjediti 4 sata u cugu i čekati da se lag raščisti.

    Itd.

    Imam ja još nalog sa likom od 15ak m sp. Ako hoćeš posuditi.
     
  17. monK

    monK Komšija

    Thanks,

    ali više volim kad stvari izvedem sam ;-)
     
  18. monK

    monK Komšija

    Sudjelovao sam tamo nekad 2016 u Hakonenu, kad smo naguzili Goonse, skrpana koalicija malih i malo većih piratskih klanova pod nazivom Voltron. Hakonen Bloodbath će vjerovatno ostati vrhunac mojih gaming iskustava za čitav život, 500 vs. 500 fight (cca) koji je trajao čitavu noć
    https://imperium.news/hakonen-bloodbath-claims-180-billion-isk/

    Nakon te bitke i još par njih koje su uslijedile Goonsi su pobjegli sa "sjevera", zabarikidirali se u regiji zvanoj Delve, gdje su se bjesomučno bavili miningom i rattingom i akumulacijom superkapital brodova, i postavka je bila da im više niko neće moći prismrditi u Delveu, i da će polagano silovati sve okolo u narednim godinama, i tako je uglavnom i bilo, i budući da je lowsec odumro u međuvremenu, tako sam i ja napustio igru. Iako mi je i dan-danas, i vjerovatno će ostati tako, najbolja i najdraža.

    Hell'em, u nastavku tog istog rata, kojih 4 godine kasnije, TEST, NC. i Pandemic Legion prče Goonse u Delveu



    Kad je počeo ovaj novi World War Bee, iskreno sam imao osjećaj da je lažni rat u pitanju, jer igra polagano umire i jer joj je potrebno ovako nešto da bi se ljudi aktivirali. Sad već vidim da se uozbiljila situacija.
    Pomalo mi je žao što nisam tu - imam osjećaj da je prava šiza.