Evropsko prvenstvo u nogometu - Francuska 2016

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pionir, Sep 8, 2014.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kakve to veze ima ? treba biti samo selektor kada ide sve po loju .
    steta imali smo dobru geeraciju ....
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ne krivim ja toliko ni Sušića, HVALA veliko njemu za kvalifikacije i SP 2014...ali veceras ocekujem veceras da kaze zbogom i to je to

    Više mi je smetalo:
    1. "nemamo napadaca". trebao je zvati pa makar iz BH Telecom lige nekoga
    2.Hadzic igra a imaš Zukanovica na toj poziciji
    3. Sunjic a na klupi Bicakcic
    4. Vracanje Spahica, nema potrebe zvati igrace koji su se oprostili od repke
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Strašan amaterizam od strane igrača, nelogičan potez sa zamjenom Bešića, tuga za gledati.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    . dupli post, gdje se uopste brisu postovi ?
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Fergie je rekao cim izgubis svlacionicu ... gubis sve .
    Susic je to uradio vec na SP da e spominjem vracanje Spahica
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Sta fali Hadzicu? To Bicakcic bolji od Sunjica? Nije ni sekunde. A i ko da bi neki napadac iz PL bio bolji od Hajrovica/Visce? Nismo iskoristili prilike iz prvog poluvremena i kaznjeni smo, simple as that. Nismo uopste lose igrali u napadu dok nismo primili drugi.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mislim da je ipak kraj za Susica, BHF se digao, znaci ili bojkoti ili vani:

    [​IMG]
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Hadzic je vezni igrac, ne igra uopšte tu poziciju a imaš igraca poput Zukanovica kome je to prirodna pozicija u Seria A lik igra. (nema šanse da ovaj prvi logikom igra)

    Bicakcic igra u Bundesligi duže vremena a Šunjic nije vidjeo lige petice ako dobro pratim nastupe.

    Hajrovic kao i Višca nisu klasicni napadaci nemaju onaj filing zadnjeg šuta :) (mogao se naci neki napadac a ne Zoran iz HNL-a koji nije napadac)

    Moje mišljenje samo :smt003
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Vahid Halilhodzic?
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Pa tvoje misljenje, a ne sjecas se Bicakcicevih gresaka i poteza petom protiv Messija, protiv Lihtenstajna bio haos. Hadzic top odigrao sve tekme.

    Sto se tice Vahida, ko fol je rekao da nece. Uostalom dobio je sad otkaz u Trazbonsporu, imali su 1 pobjedu u 10ak utakmica, toliko o selektoru.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vaha bio prelos u Trabzonu, a jos bi ga morali u milionima placati. Bacanje para.

    Spahic je kod prvog gola zakasnio u blok. Kod drugog ostavi igraca koje je pokrivao i predje na drugog, taj prvi igrac da gol. Kod treceg gola nije bio na svojoj poziciji. On stoper, a napadac 15 metara iza njega.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ispratili ga navijaci i pola glavonja iz kluba .... Toliko o Vahidu .
    U turskoj slabo idu strani trenereri jer igraju hmmm ekakav divlji fudbal
    Mancini je tamo propao ...
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma eto Šunjic je igracina ne griješi nije ni veceras poslje crvenog kartoga greške imao :D

    Ali nema veze ne bitno jbg podbacili su kao kolektiv svi i to je to

    Selektor ostaje Pape jer imamo realne šanse, s obzirom da su Belgija i Wels igrali 0:0 xd
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hadzic je npr. kod prvog gola postupio kako bi DMF klasicni postupio, krenuo prema golu ako ovaj budeo dodavao kome, kao da je na sredini terena, a ne u sesnaestercu, nije mu pozicija prirodna i ne ponasa se tako. Igrao je lijevo, desno, CB, svasta danas.

    Sunjic igra prilicno dobro kad igra za reprezentaciju, nije trebalo Spahu zvati nazad, trebao je Bicakcica i pustiti momke da se uigravaju a ne oslanjati se na stare vukove koji su napustili repku.

    Ja sam Izeta vidjao vise po sredini terena gdje trazi loptu da krene nego u spicu, nije im prirodno pa ne mozes ni ocekivati neke reakcije.

    Prilika je bilo, ne treba to kriti, ali dok su se ovi poslozili mi smo kao i uvijek u odbrani dozivjeli totalni kolaps.

    Nego, kako nam "svecana loza" Zagundzija i ekipa bjeze prije guzve, tacno ih kamera uhvati :D

    Btw - Barba je dobio trenersku licensu, sta ce se sad desiti, ono sto se uvijek desi u BH taboru, zove se proslavljeni igrac da vodi repku, i nikad to ne uspije, i onda padne u ocima navijaca i za ono sto je postigao.. Kodro, Safet etc.

    Treba stranca kakvog dovesti, koji nema nikakve veze sa nasim ljudima, samo da vodi, :D
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Otmar Hitzfield :D jest da je apustio fudbal .... al dati mu para ko blata :D
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Najgore je da nam neki stranac bude selektor, nego idemo onom logikom 3 naroda poslje Safeta ce doci neko iz reda ostalih naroda :D
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Ma da nam dodje Murinho necemo biti nista bolji. Pustit Safeta da zavrsi ovo s cime ima i to je to.
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma nebi ga sad pustio, eto, necu! :mrgreen:
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    sad ispade safet kriv sto su nasi invalidi

    ne znaju dat gol, prediblat, 2 3 pasa povezat itd ....

    nije safet kriv sto nam je odbrana 0 itd :)

    slazem se da on nije vrhunski trener al nisu vala ni nasi igraci (sem 3 4 max)