Evropsko prvenstvo u nogometu - Francuska 2016

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pionir, Sep 8, 2014.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Niko ne spominje kolko je Pjanic bio ocajan, samo se sere po novim likovima.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    +1. U Romi je odličan a kada treba da bude vođa on je sve samo ne vođa. Jednostavno koliko god bio talentovan nema muda. Miske je doktor za njega i sa 100 kg.

    O tekmi nemam snage za neki komentar nego užas jebeni! Pape priča za sebe. Da je Đurić večeras igrao jebo ja majku ako ne bi umjesto Hajrovića dao barem 1 gol. Pu jebem ti nepotizam.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pjanic je izasao od muke, a ne od glavobolje, jedino dobro je bio onaj udarac prema golu, to je opste vidljivo.

    Mislim da niko nema pravo reci nista za igru igraca, nego na njihove pozicije na koje ih je trener postavio.

    Ne mozes Mujke ocekivati od programera da ti napravi dizajn sajta drug, znas kako to ide :D
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    prije da ga treer ne zna iskoristit ....
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Moze lock ovdje.
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sad ce izjava nema potrebe da se sikiramo još je "18 bodova u igri" :D

    @KingT dobar dobar :mrgreen:
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Deff lock :))
     
  8. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Evo upravo je rekao da je jos 18 bodova u igri
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sad ako gledamo nastavak kvalifikacija i naše igrace da su svi spremni samo je upitno gostovanje kod Belgije.

    Wels,Izrael, Kipar i Andora sve repke koje se sa ovim igrackim kadrom mogu dobiti bez problema.

    Ali kod nas vec duže vrijeme i prije SP nešto ne štima. Onda onaj poraz od Egipta od 2:0 tu se zakuhalo opasno.
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

    Za mene su igraci krivi, kakve rotacije i ostale suplje price.

    Sve su to igraci koji igraju nogomet, svako sebi moze napraviti mjesta za igru ako to zeli.

    statistika prvog poluvremena, ljudi imali vise uspjesnih pasova (cca 170 od cca 210) nego mi ukupno (140) :D.
     
  11. xman

    xman Komšija

    Upravo...
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kaze mozemo dobiti bez problema :lol:
     
  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Sve sam vise ubijeđen: Mi nismo otisli na SP zahvaljujuci Susicu. Mi smo otisli uprkos Susicu!

    Nepotizam i trenerske (ne)sposobnosti na stranu, Pape je izgubio kontrolu nad svojim igracima jos od one utakmice s Nigerijom. Potreban nam je novi trener koji ce motivisati igrace. Eh gdje nam je Ćiro...

    Na stranu sada selektor, ovo malo igraca koji nisu "povrijeđeni", u jako su losoj formi. Igraci poput Lulica, Pjanica i Mede, koji bi trebali biti nosioci nase igre su totalno zakazali (ne samo u ovoj tekmi, vec u protekle 4).

    Ja bih volio da novi selektor bude neko strano lice, kojeg ce i savez postovati, da mu se niko ne miješa u posao. Koji ce prije svega cijeniti trud, zalaganje, disciplinu i fizicku spremu kod igraca. Volio bih da taj novi selektor iskoristi ostatak ovih kvalifikacija da sastavi novu ekipu, i da je pokusa koliko-toliko uigrati za naredne kvale.

    Bil hajr
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Za stranog selektora treba barem milion godišnje, to se neće desiti. Uostalom, mislim da bi bila greška da je neki strani, treba neko iz našeg govornog područja - BiH/Srbija/Hrvatska koji razumije ovaj mentalitet, a ne može se reći da sa prostora ex-yu nema dobrih trenera ...
     
  15. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ja sam svjestan realnosti, i da ce Pape najvjerovatnije ostati selektor do kraja ovoga ciklusa. Ali imam pravo mastati :D
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja bih volio da Vaha dodje pa da vidimo, strano lice nam ne treba, advocaat je bio sa srbijom pa ga sad nigdje nema
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako je moguce da je on startao utakmicu bez napadaca ? Zar nije bolje imati prosjecnog iz premier lige nego nikakvog ?? WTF ?

    A kada skontas da imaamo samo 2 igraca u napadu u cijelom timu, bez zamjene, bez alternative.. ne znam sto se nadamo icemu. A i ti napadaci u svojim klubovima sjede na klupi.
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sinocnju utakmicu je bilo tako ponizavajuce gledati...za samo godinu dana,kada smo letili na svim pozicijama,sada smo se raspali na svim pozicijama

    pevo odbrana...prvi gol je postignut jer je onaj jedan pobjegao od igraca,umjesto da ide na njega...onda i treci gol,isto tako...covjek im se provukao iza ledja i jos ni offside nisu znali postaviti

    sreda je nesto i pokusavala,ali u njihovim glavama je urezano da pokusaju loptu gurnuti napadacu a u ovoj utakmici napadac nam je bio neko vrituelno bice,ups.pa nismo ga ni imali :D

    onda onakav promasaj lulica,tacno sam znao da ce u roku od 5 minuta dati gol i desi se i to

    susic se pogubio na klupi,rotira igraca koji je prvi puta zaigrao u repki,na 3 razlicite pozicije..pa jbte,da mesija onako premjesta,ovog ne bi bilo nigdje

    do sada sam stvarno bio suzdrzan oko susica ali vise nisam...sinoc se potvrdilo,da on vise nije vodja ni igraca ni navijaca ni cijele javnosti...izgubio je svu podrsku koju je imao i naravno da sada treba otici

    treba iskoristiti sada ovu pauzu,nadji novog trenera,nove igrace neke zvati i uigrati ekipu do nastavka kvalifikacija,iskoristiti termine za prijateljske utakmice i makar upisati koju pobjedu,bar da ne padnemo 30 mjesta na fifinoj ljestvici
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    Treba trazit nove igrace, zna se ako pogresis - ispravi se do kraja utakmice, Lulic npr trazio loptu, nasao ga covjek i ljevak-desnim vanjskim spusta lotpu (sto nije napravio kako treba), umjesto da puca zicer :lol: :smt005
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    S ovakvim savezom i sistemom rada neće doći nijedan normalan i ozbiljan trenera a kamoli kakav stranac. Nema veze imamo nove kvalifikacije za 2g :smt004