F1

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Feb 18, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

  2. ednet

    ednet Aktivista

    Jedno su treninzi drugo je kad sezona pocne ako nista to se bar vidjelo zadnjih par godina Ferrari otkako osvaja naslove ni jednu godinu nije bio dobar na treninzima pa vidio si i sam sta je bilo kad je pocelo_Ove godine bi volio malo vise borbe da bude ali moglo bi se desiti da se ponovi prosla godina.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma Red Bull team rules. :mrgreen:
     
  4. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    ama da SUMAHER sjedne u bilo koji bolid bio bi 1. nije sve u formuli
     
  5. monK

    monK Komšija

    heh

    Schumacher je smece od vozaca, bolidima Ferrarija i onom strategu sto se zvalji sa mikrofonom od slusalica svaka cast...

    hehehehehehe...

    opet ja sa svojim antihype stavom

    TAKUMA SATO RULES
    Banzaiii!!!
     
  6. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    pa dobro on jest mozda smece ali mislim da ce to smece ce postat najbolji vozac u historji F1 (tako sam cuo na TV) ali nisam ni ja neki ljubitelj SUMAHERA ali govorim realno
     
  7. ednet

    ednet Aktivista

    Sad bas da je smece nebi se slozio jer ni bolid Ferrarija nebi bio ono sto jeste da njega nije bilo.Slazem se da je imo nekih losih poteza u karijeri.
     
  8. monK

    monK Komšija

    Heh...znas ono, da Sena nije rekao jednom davno:

    "...ovaj zid je moj..."

    Schumachera nigdje ne bi bilo...

    Sjecham se njegovih duela sa Hillom (navijao za Hilla), sjecham se kako je pakash svinjski osvojio titulu u Benetonu...a i poslije toga jako puno svinjaluka....

    formulu sam poceo pratiti ozbiljno 93/94 (u momentima kada je bilo struje)...
     
  9. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    "HEHEHEHEHEHE ovaj zid je moj" a znas kad je ono sumaher izletio iz staze i opet na svu njegovu srecu osvojijo 1. mjesto jebo sam igdje ista ima :(
    ali inace ja pratim sve sportove soim GOLFA ali NBA,NFL,NHL sve to je dobro zanimljivo
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    formulu isto ne pratim... hebeš takav sport di se bolidu određuje okretni moment iz boxova. to je postala borba konstruktora, a ne vozača... prije je to bilo puno puno bolje i uzbudljivije i što je najvažnije iskrenije (isto kao i nogomet).

    jedino što mi je zanimljivo i iziskuje pravi skill je rally.
     
  11. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    nije los rely ali ne ppratim nesto to ali kad se nadje pogledam :smt002
     
  12. monK

    monK Komšija

    NBA, kosarka opcenito je moj broj 1 sport, ali o tome raspravljam na nekim drugim forumima...
     
  13. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    pa dobro posle fudbala NBA na 2 mjestu ali da ne otvaramo novi TOPIC nako samo da reknem
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Drugovi i Drugarice
    Sena je TITO i Partija za Shumija Kimija i ostale vozace.

    -Ednet ova sezona ce biti nesta posebno.

    -Za sve hardware freakove F1 RULES
     
  15. ednet

    ednet Aktivista

    I ja se nadam da ce biti posebna :p
     
  16. monK

    monK Komšija

    morat ces promijeniti avatar
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Pa Sena je vozio u McLarenu i trebao se vratiti ali ......... :( :( :( :( :( :(
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni su nesto avioni drazi :D
     
  19. Esh

    Esh HWB

    maximum respect, takodjer navijac d. hilla.. eeh, to su bile godine.. sjecas se one (jedne od zadnjih hill-ovih) kad je bio citavu trku prvi i ono smece od bolida crkne na 500m od cilja pa kad ga je pretekao vilnev (ne znam ovaj spelling za franckuski - kanadski) i hill zavrsio drugi.. opet bila senzacija, ma majstor, nema sta..

    a sad sto se tice teme, mislim da je do sad dokazano da je bolid najvazniji jer su manje - vise, svi vozaci u f1 zapravo vrhunski majstori...
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Upravo :idea: