Far Cry 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Jan 22, 2008.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    http://www.evga.com/farcry2/

    Eto,ko kupi kartu ima i far cry
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Posto ce se zasnivati na starom engine-u, podrazumjeva se da ce HL E3 biti optimizirana.
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Onako na prvu ne cini mi se lose, grafika ok, samo malo mi pretamno izgleda sve, nego najveca glupost mi je onaj surround fazon kad prebacuje zvuk na lijevi ili desni zvucnik pa kad stojis tacno ispred lika nista ga ne cujes fakat glupost :smt005 .
    Gameplay necu komentarisat, tek sam poceo..
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kao sto sam i mislio :mrgreen:
    Yesterday NVIDIA released another beta driver for Far Cry 2, marking the 2nd beta driver release this week. Again, the new Big Bang II ForceWare 180 driver offers significant performance improvements in apps beyond Far Cry 2, so you may want to check them out if you own a GeForce 8800 GS card or better (unfortunately the latest ForceWare 180 driver continues to lack support for GeForce 8400/8500/8600 GPUs
    http://www.firingsquad.com/news/newsart ... chid=20957
     
  6. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Danas sam kupio FarCry 2 i uđe mi u igru ide loading i to i odjednom se kompjuter restartuje pre nego što počnem da igram znali iko šta nevalja.Kompjuter mi nije baš nešto ali uspio sam pokrenuti Crysis i mogao sam igrati na minimalnim postavkama uz trzanje zar je moguće da je FarCry zahtjevniji od Crysisa pa da ne može ni da prikaže sliku pa neće crknuti ako bude kočilo barem da vidim kako izgleda.
    Imam ForceWare 178.13 drivere na kojima je FarCry 2 testiran.
    Grafička je GeForce 6200 256 MB Shader Model 3 podržava GPU/MEM 350/532
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Firingsquad je vec poznat kao sajt koji totalno favorizira Nvidiju. Njima se ne moze vjerovati, ali naravno da je moguce da postoji porast performansi. :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Bez obzira na to nest definitivno ne stima ili treba jedan dobar patch za igru ili novi driveri.
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Kod mene su novi cuda driveri, i ne mijenjao ih vala taman i da ima neki porast performasni inace sve ide bez problema sto se tice frameratea ne pada ispod 30 sve max. 2*AA, 12x10rez
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni sa ovim preporucenim vrijednostima izgleda sve suzeno. Izgleda da je na 5:4 monitorima suzeno i da igra ima pravilan prikaz samo u 4:3, a oni su stelili spram 1280x1024.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    E vidis kod mene ima problema. Na bilo kojim opcijama pocne sa super performansama da bi se nakon par minuta spustilo na 20fpsa. Al ne skidaju mi se vala ovi beta driveri sad :)

    EDIT: Evo probo na visti i nema ovih problema i to na dx10 :). Ili igra bolje radi na visti ili mi se nesto poje.... sa xp-om.
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Hehe evo tri dana otkako sam instalirao nisam dotakao igru (a nije da nemam vremena), ocito joj nesto nedostaje, nesto ne znam koliko ce nas je dovest do kraja.
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ima nekih problema sa ovim DX10 definitivno. Kod mene je 64-bitna Vista i kada sam na DX9 sve ko bonbona, cim switch-am na DX10 drvece ljubicasto i jos poneke teksture.

    Takodjer sam misljenja da igri nesto fali, nikako da zasjedem i odvalim jedno 3 sata u cugu s cejfom ala CoD ili neku slicnu pucacinu.
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    nikad nikome ugodit . doom 3 prelinearan , crysis zahtjevan , cod 4 prekratak , BiB ima losu grafiku ... :lol: sta ce tek biti za zombie mod u novom COD-u :lol:
     
  15. Dexx

    Dexx Aktivista

    I ja sam imao iste probleme i rjesio sa 8.10 hotfix catalystima optimizovani za fc2
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja je necu zavrsit,barem ne za sada :)

    probao far cry 2,nije lose.ali zamara me igra :S sve metke ispucam i jedva ubijem covjeka -.-' najbolje onda ici sa flametrowerom i palit ljude okolo...nastavljam prelazit FEAR ipak :p
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ma Dragunov, bilo koji pistolj u slucaju nuzde i Rocket launcher = dobitna kombinacija. Pucanje iz AK47 definitivno lose, sarzer dok ubijes covjeka :smt003
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Izgleda da mu ipak fale vanzemaljci :lol:
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    meni se cini totalno pusta, Afrika je Afrika jbm mu, gdje su lavovi, bivoli, krokodili, majmuni i sl. Mnogo bi realnije izgledalo da ubacili zivotinje, ovako fol dzungle/savana a pusto, sretnes jednu zivotinju u pola sata :?
     
  20. artemis

    artemis Komšija

    Pusto je sve,malo zivotinja,a ljudi nikako.Vozim se kroz pustahiju,nigdje zive duse,kad odjednom pojavi se kamion pun negativaca koji odmah zaskacu...i gdje ce kombinerkama vaditi metak...