Far Cry 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Jan 22, 2008.

  1. Juka

    Juka Komšija

    RAMBO stil... još fali da barutom priži rane KkKkK, ili i to radi??? :lol:
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    @Vedo - stice Afrika igar za ps3 pa eto uzmi i uzivaj u zivotinjama :lol:
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jos jedna stvar u Rambo stilu - popravljanje auta. Izresetaju te oni mitraljezom, auto devastirano, ti se samo sakrijes i pokokas ih, a zatim popravis kolica francuskim kljucem. :lol:

    Igram na DX10 / Very high sve uz 1920x1200 rezu, 0xAA :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    While the GTX 260 package is boosted between 13 to 16 percent by the 180.42 Beta, the performance of a single GTX 260 is increased by 27 to 30 percent.

    Navali Moncho :D
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Nece moncho nigdje navaliti :) :shock:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    :oops: Umor cini svoje, ucini mi se da pise za GTX280 poboljsanje 27-30 % :smt005
    Halali :D
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Evo danas instalirao igru, oči me zabolile za 30 min. igranja, isto kao Crysis. Ne znam šta se ovo dešava sa FPS-ovima, postaju sve sivlji i zamorniji. Inače ne volim ovako neke questove, alternative. Daj mi jednu priču - nju ću i slijediti.
    Edit : Editor je odličan, interface odličan (jednostavan), svaka im čast na ovome.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Malo me nanerviralo sto se mora puno vozati, uzmes quest na jednom kraju mape, on te posalje skroz u drugi cosak. :x
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    putuj busem, brze je mnogo
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Zar i to moze? :shock: Haj hvala, isprobat cu. :D
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije on na to mislio, nego kako nece zaigrat FC2. :D A ako ima poboljsanja za GTX260, onda vjerojatno ima i za GTX280.
     
  12. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Moze, samo potrazi na karti autobus znak, evo ti i mapa da znas otprilike. Vozi te na 4 glavne lokacije u igri

    [​IMG]

    Evo i Ramba na djelu :mrgreen:

    [​IMG]
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Editor je stvarno prejak. Evo neke mape na brzinu koju sam napravio:
    [​IMG]
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    aha, samo drag & drop. Ista ti je stvar i sa Crysis editorom, on mi se cini nekako jos mocniji :)
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Crysis editor je komplikovaniji, pa i opširniji. Ovaj je stvarno jednostavan, ali ne oskudijeva nikakvim naprednim opcijama. Stvarno je ultra jednostavan i moćan.
     
  16. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Afrika a nigdje lava, zebre samo milicija i dileri oružjem. Malo sam razočaran. Nije to onaj Far Cry. :(
    Al valja ga prekucat ... Tek sam na početku pa ako neko naidje na lava nek javi :lol:.

    Edit:Naletio sam na zebrice. :lol:
     
  17. GW

    GW Moderator

    Ena ga tamo u hladu ispod drveta. :D
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ima i nekih srni :) mozda su one pojele lavove :lol: stvarno je igra siromasna tim detaljima. cuj ratujes u savani, a ima svega dvije zivotinje. hajd makar trave ima dovoljno, nek srne i zebre pasu :lol: :D meni se igra vec ogadila, nije uopste ono sto sam ocekivao :evil: skroz slabo je i igram. pola igre provedes vozikajuci se u dzipu :evil:
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Sada nastaje jesensko doba. Životnije se povlače u toplije krajeve. Igrajte Far Cry 2 do proljeća, možda vam onda dođe koja životinja. :)
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni je dosadio FC2, malo vozis dzip (na svakoj raskrsnici) u po frke izleti patrola i stalno se moras sa njima mlatiti. Nije sto oni meni healtha uzmu (najvise mi copnu 1 crtu kad sam protiv dva dzipa) ali je to dosadno ko proljev.