Far Cry 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Deniken, Feb 17, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    FAR CRY 4 Finished in Under 15 Minutes
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    promjena fov-a
    mis fix
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    mei se jutttros to desilo . poceo igrat i malac se ukenja . dok sam ga sredio tamo vamo kad credits reko wtf :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. black

    black Komšija

    Pa kaze Should I stay or should I go hahaha :p
     
  5. black

    black Komšija

    Radi super na Ultra postavkama , nisam mjerio ali ima debelo preko 30 FPS.Na joystick-u je duplo zanjimljivije nego na tast i misu ali mi je malo trebalo da se naviknem na kontrole.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    dobro izgleda na ps 4 . mogu mislit na PC-iiju i ekoj ludoj rezoluciji ---- plus te ultra postavke :D
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Javim sutra kako izgleda :) :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nakon ovog 1.03 patcha igra pravo dobra :). Sada su ubacili fov slider, obavezno u quality meniju prebaciti godrays na enhanced, helikopter je ludnica :D
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igra izgleda prelijepo i ide smooth. Igrao 2 sata, i samo jednu misiju zavrsio, a ostalo hodao okolo. :D

    Isti publisher, i nebo i zemlja razlika u igrama koje su izasle heftu razlike (nikakve mi logike nema da publisher izbaci svoje dvije najvece igre u razmaku od jedne sedmice). Mislim na AC:U i FC4.
     
  10. black

    black Komšija

    Sa novim driverima od AMD-a i najnoviji patchom igra super izgleda.FPS mi je 40.
    Inace gameplay je zanjimljiv i svaka misija je drugacija.Svako vrijedi para.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da odlicna igra, odlicno izgleda, super su razbili monotoniju sa helikopterom i onim odjelom za letenje. Sad samo trazim kakvu stijenu da se bacim :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja kreno malo igrati i prekinuo jer sam kupio Spitires hehehe :D uglavnom igra fino izgleda i solidno radi na GTX970 :)
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Super igra definitivno. Jest da me je razocaralo kako su co op uradili, ali ako to zanemarim, mogu reci odlicna igra. Bas sam uzivao od pocetka do kraja. U citavoj igri me je zatrefio samo jedan glich, i to kada sam radio 2gu misiju za Yogija i kompanjona mu, nije mi htjelo zavrsiti misiju, iako sam je zavrsio. Pa sam morao restartat i zavrsit je opet da bi mi onda priznalo bez problema. Osim toga se stvarno ne mogu pozaliti. Prelijepa lokacija. Raznolike misije. Kako SP story tako i side missions. Zabavan gameplay i poslije 20 sati igranja. Mozda se uzme i DLC, jer bas mi je sjela.
     
  14. xman

    xman Komšija

    Koliko solidno? :D Planiram slicnu konfu tvojoj uzeti pa me zanima. Sve moguce na max kako to izgleda? I inace kakav ti je FPS u najzahtijevnijim igrama?
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo odradio sam mali benchmark sa Frapsom, pa pogledaj kako izgleda...


    https://www.dropbox.com/s/hd8z37qjqriom ... k.png?dl=0

    sa ovim postavkama:

    https://www.dropbox.com/s/goedc9tedotsq ... 1.jpg?dl=0
     
  16. xman

    xman Komšija

    Odlicno. :smt023
     
  17. sick o

    sick o Novi član

    opet ubi zasro!patchevi,fixovi,mouse lag na ultra postavkama i 50-60+ fps.jos jedan polu zavrsen proizvod od ubisoft-a.steta,fc 3 je bio bas dobar.jos da sam dao pare,ranio bi se od muke.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne znam da li si FC3 igrao od samog pocetka, ali je bila identicna situacija kao sada sa FC4. A posto ti je FC3 bio odlican, ne vidim sta je problem da ti i FC4 bude odlican :D :D
     
  19. sick o

    sick o Novi član

    gameplay je super,mislim malo doradjeniji u odnosu na fc 3,ali tehnicka strana je uzas.fc3 je glat isao na slabijoj grafi,sad imam taj micro stutter,ili kako ga vec zovu,imam i patch i onaj mipmap fix i bolju grafu ali taj lag misa mi kvari kompletan ugodjaj.cak ni beta driver za amd nije skroz popravio sitUaciju,steta.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ja ti pokusavam reci da je i FC3 po izlasku bio upravo takav kao sto je FC4 sada. zivo sranje, koje je se samo rusilo i koje se jedva vuklo i na najjacim karticama.... ali ti svoje pa svoje, poredis FC3 koji si igrao nakon sto je isti zakrpljen x puta i FC4 koji je tek izasao.... skoro pa sve dolazece igre ce patiti od ovakvih problema, jer je ogromna utrka između proizvodjaca igara. sve cemo vise dobijati alpha verzije igara koje ce postajati bete i final proizvodi nakon sto se puste u prodaju, tj. ljudi koji kupe igricu ce developerima doci kao alpha i beta testeri igre :D