Far Cry 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Deniken, Feb 17, 2013.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Inace igra bolje izgleda na PS4 nego na PCu. Ovaj godrays doda neki filter, bolje ga haman iskljuciti

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jesi li probo promijenit GPUMaxBufferedFrames="0" u GPUMaxBufferedFrames="1"?
     
  3. xman

    xman Komšija

    Zasto?
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    nesto su usrali sa ovim filterom na PCu.
     
  5. xman

    xman Komšija

    Svasta :roll:
    Nisam jos zaigrao igru,cekam da kupim novu konfu pa ne znam na sta lici. Pa moze li se taj filter ukloniti? Ili mijenjati FOV koji je uzasan koliko sam vidio na nekom gameplayu. Inace mi se igra svidjela pravo,djeluje kao FC3 na steroidima.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa pogledaj taj video, mozda ti se i svidi :), a moze se mijenjati fov.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Nisam kuci pa ne mogu,sutra cu pogledati :) . A mijenjanjem FOV-a velicina oruzja osta ista ili? Jer koliko mi smeta FOV toliko mi smeta i to sto oruzje zauzima pola ekrana. U Crysisu 3 se moglo nekako mijenjati u pa je igra licila na PC verziju.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Smanji se ili udalji i oruzje ali sve se nekako smanji pa kad nisanis sve manje i teze pogoditi.
     
  9. xman

    xman Komšija

    Aj bitno je da se moze promijeniti,jer sjecam se da je pistolj u Crysisu 3 bio pa skoro preko pola ekrana,imao si osjecaj da je velicine rpg-a ili da ga lik nosi 5 cm od ociju,presmijesno. Ali nakon sto se to malo koriguje bilo je prihvatljivije.
    Standardni problemi kauč FPS-ova kad se portaju na PC,to,i onaj lag misa o kome je kolega gore pricao. To je opet prica za sebe. Nadam se da ce biti nekih fixeva za to uskoro jer nahajpan sam. :) Trica mi je fantasticna igra zaista,bogata sadrzajem a u cetvrtom dijelu kako cujem ima jos vise toga za raditi.
     
  10. xman

    xman Komšija

    Ev pogledao konacno... 0:25 sec HOLD "Y" Heal? Da ovo nije obrnuto? :)
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da ozivim malo temu
    jucer sam instalirao Far Cry 4 i bez prestanka sam igrao nekih 7-8 sati...proletilo je kao sekunda :D
    nedavno sam igrao i FC3 ali ova mi je bolja nekako,uzivao sam igrajuci
    sa svojom grafickom na medium izvucem nekih 45-55 fps i to je i vise nego igrivo a detalja ima...na high mi ide od 30-40 fpsa
    graficka je amd r7 260x 2 gb