FireFox nadogradnje i nove verzije

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ming, Jul 27, 2006.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    syss koristi IE. Tuzno :(
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    A u tom zecu lezi grm.. :) Eh ja bas kontam zasto onakav komentar, to mi nije ni na kraj pameti..
     
  3. GW

    GW Moderator

    Syss, čini mi se da lagano gubiš ljubav prema računarima.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    imao sam dobar razlog za ie do prije koju godinu i tako je ostalo u navici, naravno firefox je 2nd choice.
     
  5. GW

    GW Moderator

    I meni je IE bio navika, dok nije došla 7 i provjere windowsa :D . Od tad firefox all the way!
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Using Firefox since 2004. 8)
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Halo, reality check. Manje suplje.
     
  8. SasoMange

    SasoMange Aktivista

    Imam problem sa firefoxom 3. Kad kliknem na ikonu treba mu vjecnost da pokrene program?!? WTF kliknem 10 puta i nista se ne desava, kad nakon 2-3 minute otvori milion prozora. Sta je uzrok ovome.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Ikonu samog Firefoxa ili fajla d'loadanog sa neta?
     
  10. SasoMange

    SasoMange Aktivista

    I kad sam ga krenuo instalirat, poceko sam dok je krenuo setup, i sada kada kliknem na ikonu da pokrenem program. :roll:
     
  11. metallac

    metallac Aktivista

    Imate li vi problema sa stabilnošću firefoxa,naime meni se svaki dan sruši bar 2 puta. :(

    EDIT: Izvinite zaboravio sam napisati koristim firefox 3 a probaću reinstall.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    koristim 2.0.0.15 i nemam nikakvih problema :) doduse,nikad nisam ni instalirao FF3,sem sto sam je dloado :D
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam instalirao FF3 cim je izasla final verzija i imao sam to redovno rusenje da bih ubrzo vratio FF2 i sad sam ponovo sretan! Izggleda da trici treba jos koji update pa da se ustabili!
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Ja koristim FF3 od DownloadDay-a :) i nisam imao nikakvih problema, a 2.0.0.14. mi se znala ponekad srusit..

    @metallac koju verziju koristis? Ako koristis 3.0 probaj reinstall, jer si mozda samo instalirao na 2.0.. pa add-ons i druge zezancije nisu kompatibilne..
     
  15. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    FF3 je mnogo manje bugovit od starijih verzija.
    Barem u mom slucaju.

    To je nešto do vaših računara.
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    slažem se... FF3 mi radi brže od dvice, ako mu se može naći neka "mana", onda je to jedino što i dalje 4-5 puta uzima više memorije pri većoj količini tabova od IE 7, ali zato ne štopa na nekim sajtovima na kojima IE 7 zna zaštopat ili se zamrznuti...
     
  17. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Koristim FF3 od Dday-a....FF3 sam instalirao preko FF2(sa kamarom dodataka) i radi dosta bolje(brze,manje rama+nema memory leak-ova).
    Ja FF3 josh nisam nashao bug a jedina mana je sto (trenutno) nema skin koji mi (savrsheno)odgovara.[​IMG]
     
  18. GW

    GW Moderator

  19. Ninja

    Ninja Komšija

    Za ove kojima se ruši Firefox 3... Vjerovatno neka ekstenzija stvara problem. Meni se rušio kad pristupam Who's Online dijelu vBulletin foruma. Ispostavilo se da je kriva ekstenzija Download Embeded.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Par postova iznad sam napisao da je do add-ons :)