Folding@home

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Moncho, Aug 2, 2008.

  1. Juka

    Juka Komšija

    jutros poslana 3 wu-a a jos ni traga o njima, a bilo je oko 5 u jutro kad su poslana, i sve radi i radilo bez problema...wtf :roll:
    jeli jos neko ostao bez rezultata danas????
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Dobro je da ima i ovakvih ljudi.
    Lijepo od tebe GW.
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    svaka cast GW merhametlijo :wink:
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Jesam. Dva puta sam vidio ono učitavanje a moje nisu uračunali.
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    sad je pitanjne dali su lost ili ce ih nekad uracunat,a pravo mi je prahnulo da uletim u kolonu od 100.000 bodova sto prije...

    UuuuuUuuu, na user stajalo Anonymous... nemam pojma kako mi nije bilo upisano moje, ptice ga znaju koliko sam uradio wu's za njih :shock:

    one more:
    pri instalaciji fahmona 2.3.4 zavrsi istu, zatim mi nece da pokrene fahmon govoreci da "This language is not suported by the system" razumijem sta kaze, ali blage nemam kako mu doci do jezika koji je pod suportom mog sistema :roll:
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Enise, mislim da nece biti problem. Genelec jedini uvozi Club3D (koliko ja znam) i kartica je sigurno njegova. takodjer, Enes (direktor Mikroteh-a) i direktor Geneleca su extra dobri jarani s faxa, pa vjerujem da ce Genelec priznati Mikrotehu garanciju, u slucaju da se kartici nesto desi. uostalom, pokusat cu, pa moze moze, ne moze ne moze, nikom nish :) hurma, da si bolje pogledao sliku iz mog prethodnog posta, ne bi bilo potrebe da se i ti pohvalis ppd-om vecim od 4k :p :p 8)
    @juka: problem ces rijesiti tako sto ces iz regionalnih postavki prebaciti na neki drugi jezik koji nije bosanski.
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    problem riješavam, HVALA koline kralju :wink:
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Odgovoreno vise puta, a navedeno je i u posebnoj FahMon temi na ovom podforumu.
     
  9. pac

    pac Komšija

    Dali je moguce da se na CPU acc-u promijeni ime foldera? I dali je moguce praviti vise acc-ova na jednoj masini.
    Pitam jer sam nekad davno stavio ime na CPU klijent ''pac'', medjutim kako sam uzeo 8800gt stavio sam user ''pacHWB''. Zasto sam ovo ovako iskomplikovao neznam ni ja.
    Probavao sam par puta da napravim drugi acc na CPU klijentu ali nesto nece tj. nepojavljuje mi se isiti izbornik kao kad sam se prvi put prijavio.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Klik u sistem tray-u -> configure. Prvi tab -> User name.

    Moze se imati vise klijenata, samo je potrebno promijeniti machine ID vrijednost, staviti neku vrijednost koja nije zauzeta.
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    raspon 0-8
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    a mogu li ja npr. na svom kompu usrnm Qler CPU client 1 i onda na drugom racunaru isto usrnm Qler CPU client 1 ili moram staviti 2?
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne, ovo vrijedi samo ako vise klijenata vrtis na jednom kompu. Ako se radi o razlicitim kompovima, svaki ima svoje numerisanje.
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ok. hvala
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Upravo provjerih, meni je isti broj poena kao i jučer u jutro, 37991, što znači da su oba kompletirana ''proteina''.
    Ništa nisam mjenjao u postavkama. :roll:
     
  16. Dexx

    Dexx Aktivista

    Evo foldam vec nekoliko sedmica sa mojom HD4850 Toxic Edition
    Primjetio sam da srednja temperatura je oko 80°...koliko je to zdravo za moju karticu?
    Ne dize mi se fan speed radi buke...
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ok je to.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ccccc sva 3 single clienta na mom compu poceli dobijati neke wu od 47 poena :lol: :lol: :smt005 urade ih kamaru za dan, oko 30 komada :D usitnilo pravo :shock: izgleda da sam odradio sve one od 749 poena :smt005 :smt005 prema kakaostats-u trenutno pravim najveci ppd 8) 8)
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    Presao magicnu granicu od 100k smt003
     
  20. Esh

    Esh HWB

    E nek si vala Juka i ti prevalio taj put, pa da se sjetimo ovog dan kad dodas jos jednu nulu ;)