Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Taktike i greske u boksu za Felipe-a su stvarno "legendarne", sva tri puta ga salju skroz kasno i jos mu usput odrade promjenu koja inace traje 4 sekunde za 10 sekundi :(
    Zavrsio iza Hamiltona a trebao je biti ispred njega 20 sekundi komotno.

    8 utrka ove sezone i jedno 15-20 nepravovremenih/sa greskama stopova za njega :(
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Drago mi sto je Alonso uspio pokazati Weberu zasto je dvostruki sampion i pretece ga na stazi,jest da je kroz boxove izgubio poziciju pa je ponovo na isti nacin vratio al to preticanje je i bilo jedino interesantno u citavoj trci.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Kao sto rekoh iznad, jedini razlog zbog cega se Hamilton i Alonso tu mijesaju oko druge pozicije je cinjenica da je Webber slabiji vozac.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ostatak sezone ce biti smao formalnost . Nazalost
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ako u Silverstone-u ostane isti ili slican odnos snaga, a sve su sanse da hoce, onda je gotovo.

    Interesantno da je Webber danas za australijsku TV izjavio da im je bolid baziran oko tog koncepta, vidjet cemo...
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Kojeg koncepta?
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    LoL ova sezona dobra za odspavat tokom utrke..
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da hoće još pola sec. biti brži. Koji je to ciganluk, ljusdi naprave najbolji bilod, pa onda kontaj pravila da ih naguziš da bi gledanost bila veće. Mislim da F1 ide u totalno pogrešnom smijeru, već 2005-te seru previše sa pravilima, ali ovo je sada vrhunac.
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Bravo king, mene uvijek sova safata pred kraj utrke... :mrgreen:
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja zaspem nakon starta te početnih 15tak krugova i pred kraj se probudim :/
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Blown difuzer i retarded ignition
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Nije te niko obavijestio da se vozi u Evropi?:D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobar :lol: Ove mi trke u Evropi taman dobro dođu za popodnevni odmor :smt001
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  15. Esh

    Esh HWB

    Ovakav tip rasprava uvijek zavrsi sa argumentom vezanim za sigurnost vozaca uz navodjenje nesreca itd.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z_5MGNUIvKc&feature=player_embedded[/youtube]
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    http://www.autosport.com/news/report.php/id/92941

    *puke*

    Smanje im sa 45 na 10, i onda ih puste na 50 a ostali ostaju na 10 :smt005

    Nakon mijenjanja pravila svake sezone i u sred sezone sad su na novom limitu, mijenjanje u petak dan prije kvala i to za neke timove.

    Sah-mat za Red Bull.

     
  19. Esh

    Esh HWB

    Pa mislim da se veceras nece nista promijeniti ni dogovoriti, ali da ce opet "razmisliti o svemu" u narednim sedmicama :)
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sramotan ishod za FIA-u. RB ih je (opet) napravio budalama priznavajuci u zadnji tren kako im je toboze ugrozena pouzdanost. Znali su da ce doci do 10% ogranicenja, dakle koga briga, nek im krepaju motori u 5. krugu utrke.

    Ovakav izuzetak je smijesan, jedino sto sad FIA moze uraditi je da opet odobri tih 50% svim timovima.