Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. kio

    kio Komšija

    A sto sje*ase utrku Hamiltonu ccc. Nervoza na podijumu :wink:
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    VN Monaka, najdraza utrka u sezoni. Uvijek interesantna i uvijek neka uzbuđenja. :)

    Steta sto je Max Verstappen onako zavrsio utrku, dobro je vozio danas. A sto se tice Mercedesa...:lol:
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fak. Dugo nije bilo nikakvih vijesti vezano za njegov oporavak, mnogo puta mi je pao na pamet, i onda sad ovo. :(
     
  5. kio

    kio Komšija

    Cestitke Lewisu, svaka cast :)
    Rosberg tesko podnio poraz, supacki malo :) Jednostavno je slabiji u odnosu na Lewis-a, nije na istom nivou ove godine.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    [​IMG]

    Na svu srecu Alonso ok.
     
  9. Esh

    Esh HWB

  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Button napusta F1. Nije ni cudo, morali su dat Vandoorne-u mjesto. Nije vise ni mlad sa 24 godine, da sad ne sjedne u F1 bolid tesko da bi ikad poslije.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ako bude imao konkurentan bolid, mali će uraditi dobar posao. Alonso je još uvijek top, bit će zanimljivo

    Sent from my MI 4W using Tapatalk
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jao utrke danas, drama. Hamilton pizdek nije zaslužio da bude u F1, najgori sportista na stazi. Rosberg zasluženo svjetski prvak, čovjek ima muda do poda a i čelične živce.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cuj te price :D

    Svako bi uradio ono na njegovom mjestu, drugo da nije u borbi za titulu...
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma daj, tokom cijele sezone je kukao kako mu u timu nešto namještaju lose, pa i u ovoj utrci sam se javlja par krugova prije kraja kao eto izgut cu titulu, kladim se da je i plakao, pizdi ko snaha. Ugrozio je i svoj tim kao cjelinu jer nije slušao naredbe iz boksa. Aminovo je da se Rosbergu nešto desi, a ovaj je opet imao živaca i izdržao jer mu se mogao zabiti u auto da obojica ispadnu i opet bi Rosberg pio prvak.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ni Rosberg cvjecka, u vise navrata je to dokazao svojim prljavim potezima.

    Da se razumijemo ne navijam za Hamiltona da bih ga sad nesto branio, jednostavno je tako, svi su oni manje-vise isti sup**.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovu sezonu nisam tako cesto pratio, ali pola utrka jesam. Ova je bila drama, kažem opet sreća pa su zadržali hladnu glavu i Rosberg i Vettel pa nisu rizikovali zadnji krug. Desetak zadnjih krugova prvi i deveti su imali ista vremena, zadnjih par krivina prvi kao da vozi instalacijski krug... Pa kad ti sef tima preko radia javlja da prestanes sa za*ebancijom i krenes vozit a ti mu prkosis govori kakav si team player. Da je prouzrokovao kakav udes, kakav bi to šampion bio? Ko Trump, prvi si al ti svi *ebu majku :)
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Otkad to ? :p
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sad za Alonsa haahhaah
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Naravno. Ja navijam za team, ko god vozi. Naravno da imam vise ili manje drage vozace, ali team je bitan.