Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

    niko to ne spori, samo se nadamo kompetitivnoj sezoni :)
     
  2. Chem

    Chem Komšija

    jos 8 krugova do kraja sve ide kako treba
    schumi 1 ,Masa drugi :twisted:
     
  3. Chem

    Chem Komšija

  4. Esh

    Esh HWB

    ovaj mclaren donosi losu srecu :D
     
  5. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Izbacise pola vozaca u prvom krugu.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    naredne 2-3 trke ce definitivno odlucit sezonu.
    strah me jedino da onaj mclaren ne zaluta medju prve redove pa da opet bude neka frka na startu :eek:) :mrgreen:
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. ming

    ming Veteran foruma

    Gay firme se udruzile.

    Kad nam ostane Bstone eto dominacije Ferraria. :arrow:
     
  9. iPlay

    iPlay Komšija

    Bit ce gusto Boga mi, a i mislim da je vakat da i Alonsu nesta odkaze u bibuju.

    Nego, jeli bilo kakvih novosti o tome da ce Schumacher nastaviti? Nadam se samo da hoce, nebi mi toliko vise bilo interesantno gledati! :(
     
  10. Esh

    Esh HWB

    postoji par scenarija; da osvoji ove godine i oprosti se ko covjek, da ne osvoji i da nastavi ako ferrari bude imao konkurentan motor, jednostavno da vozi i uzima novac? :mrgreen:

    ako kimi ne ode u renault, eto ga u ferrari =)
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne bih iskljucio mogucnost da ostane u McLarenu...mada sumnjam ipak je moguce. Mislim da ce ic za lovom, ko najvise da, tamo ce i ic :lol:
     
  12. Chem

    Chem Komšija

    nebi bilo lose da kimi predze u Ferarija :mrgreen: ili cak alonso :mrgreen:
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Alonso je ako nisi znao davnih dana potpiso za McLaren...znaci ostaje samo Kimi. Ako Schumi ode, Kimija cemo gledat u Ferrariju...IMHO
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Vjerovatno. Mislim da nema sanse da Kimi vozi kao drugi vozac. Mozda da ostane u McLarenu.
    Montoya sigurno ide iz McLarena. Suska se da ce u Williams ali ni to nije sigurno.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Montoyu nakon njegovih kretenluka trenutno nece niko na gridu F1. Raikkonen trazi najbolji bolid da osvoji sampionat tako da mu pare nisu bitne (jer je Toyota ponudila duplo od ostalih).

    Ali dvojac Alonso-Raikkonen bi bio OK.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eto ako Shumi ode i ako Kimi ostane u McLarenu, imat McLaren ce dva najbolja vozaca u F1, bez dvojbe. To nitko ne moze porec.
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma dobro sad, komentarisanje ko je najbolji a ko ne je isto kao rasprava intel ili amd.

    Samo cu reci, nemoj zaboraviti neke ljude koji su uvijek tu negdje, ali bolidi im ne daju naprijed.

    David Coulthard, Rubens Barrichello, Giancarlo Fisichella, Jacques Villeneuve

    Kad dodate na ovu listu Kimia, to je sve tu negdje.


    Primjera radi, uporedba izmedju Montoye i Raikonena:
    -Obojica voze od 2001
    -Ni jedan nije bio sampion
    -Kimi 97 utrka, Montoya 95
    -Polovi: Kimi 9, Montoya 12
    -Pobjede: Kimi 9, Montoya 7
    -Podijuma: Kimi 33, Montoya 30
    -Najbrzi krugovi: Kimi 17, Montoya 12
    -Ukupno bodova: Kimi 307, Montoya 320

    Iako su uglavnom vozili u razlicitim timovima, ucinak je tu negdje. Ovi gore koje sam naveo su svi blizu. Hocu da kazem, da je pitanje samo kakav ce ko bolid napraviti. Alonsa uopce ne bi bilo u prici da Renault nije napravio dobar bolid prosle godine.

    Pa i "veliki Shumi" nije Massi nista mogao na stazi dok nisu napravili mucku pa ga prosao kroz boxove.

    Svaka sezona moze donijeti iznenadjenja. Po mom skromnom misljenju mislim da je Nico Rosberg jedan od najvecih talenata u F1. Rekao bih da ce imati zlatnu buducnost ako uleti u jedan od tri najjaca tima.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    al kimi - msc jok? sto ne mogu ove price 8)
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Schumi (lubenica) je penzija, gotovo je njegovo.
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    kimi-msc ne bi islo jer u ferrariju postoji vozac No.1 a to je msc, bilo ko drugi je samo vodonosa...