Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima nesto sto u toj statistici ne stima. Koliko je samo puta Kimi odustao sa vodece pozicije za raliku od Montoye? Kimi je sigurno vozac koji je imao najvise takvih odustajanja od svih aktivnih vozaca, kad se uzme u obrzir broj odvezenih utrka...
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To je preuzeto iz wikipedie. Podaci mozda kasne par utrka, ali u navedenom primjeru nema uticaja.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Jest i Kimi je razvalio sa 19 pozicije u Suzuki.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    ma svima je to jasno, nego u folu demokratije se zezamo kako u "nasem timu" nije definisan prvi vozac vec se medjusobno nadmecu :eek:)
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nije toliko do bolida, pričajte šta hoćete. Čak mislim da više uticaja ima vozač. Ako neko sa Minardijem pretekne nekoga ili bude ispred nekog vozača onda se radi o vrhunskom. A to je bio... Alonso, Šumaher... svi su počeli od levatskih timova (kao i svi) a rijetki odu u bolje. A odu najbolji, naprimjer dajte Ide-u da vozi Ferrari. Treba zaslužiti dobar tim.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

  7. ming

    ming Veteran foruma

  8. Esh

    Esh HWB

    taman kad je postalo zanimljivo...
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nek ide. Hajde. U stvari ne znam šta da mislim, nisam ga nikad cijenio a ni mrzio.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nek ide vala, nije nista ni pokazo ove godine.
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Chem

    Chem Komšija

    to jest mi drago schumi je king a i massa je :mrgreen:
    we love ferarri
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Go Go Schumi ! :D
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hm, je li se to Bridgestone vratio? Vidim da je od prvih pet samo jedan(Alonso) na Michelin-u!
     
  15. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    E stvarno sto BMW ima aerodinamiku. Da se najezis. :mrgreen:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nitko nije iskomentirao Schumijevu dominaciju u Francuskoj?! Gdje je sad Alonso :lol: Bit ce krvavo do kraja sezone...Alonsu ce bit puno teze nego prosle sezone...
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jos sedam utrka do kraja. Razlika izmedju Alonsa i Shumi-a je 17 bodova. Taman da Shumi svaku utrku pobjedi a Alonso bude drugi, opet mu ne moze nista.

    Teoretski ima sanse, prakticno cisto sumnjam. I tu je Alonso, ne sekiraj se. :wink:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    ma realno ako alonso do kraja barem jednu ne ispadne, msc nece nista moci da uradi.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sad je Massa jako vazan za Michael-a, odnosno Kimi, da oni zavrse ispred Alonsa(ili neko drugi), to je ono sto Schumi-ju treba :mrgreen:
     
  20. Chem

    Chem Komšija

    mora jednom i alonso izletiti nema sanse da ne zezzne stvar do kraja sezone :mrgreen: