Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da nisam poceo gledati seriju jos dok je bila prva sezona u tijeku, sad je sigurno ne bih poceo gledati. Gledam iz navike samo.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    I ja sam prilicno razocaran u ovu sezonu, nista konkrento, previse sporo, daj malo akcije...
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Pozelili incest? :smt003
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Bice zadnje dvije epizode ko i obicno. Ovo ostalo je samo filler za zadnje dvije epizode.
    Previse su knjige promjenili, gledam samo da pogledam,
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ovo postalo prava saFunica :D
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jašta.

    Niko da spomenu Adebisija :D
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hehe, ja bas kontam odakle mi je poznat.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Odmah sam ga ja skuzio, Adebisi Chamuga, legenda OZ-a.

    @Selva, nije bas incesta, malo zmajeva i bitke kakve dobre :D
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nek aktiviraju napokon malo i White Walkers (others). To su trebali kuhat citavu sezonu. Ni A ni B od njih. Pa gdje nam je dobri stari pricalica Hodor, Bran i kompanija? Ove strane price totalno zapostavili. Ali nek je vaznije da gledamo kako Arya pere mrtva tijela 5. epizoda. A i Daenerys malo se preserava sa zmajevima. Pusti ih sa lanca zeno vise.

    Jedna od pozitivnijih stvari koje su se desile u 5. sezoni je pojavljivanje Adebisija, starog robijasa. :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kako su krenuli razvlačiti, Jon izgleda do sedme sezone neće saznat' da mu je Daenerys tetka. :mrgreen:
     
  11. rama

    rama Aktivista

    Čini mi se da neće biti ni White Walkersa ni kompanije u ovoj sezoni. A da je ona mala naporrna i ono pranje, malo je reć. Ko da sam upalio stream Bakija ili Pokopa.

    Mada evo, ova epizoda ko i nije loša. Bilo je nekih zanimljivih dešavanja. Onaj reis potamani sve. :D
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma


    :)
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve tako sporo ide u ovoj seriji. Ocekujem sad da ce do kraja sezone glavna tema biti ovi vjerski fanatici, i sudjenje Tyrell-ima, i Cersei. Osim ako ih Tommen sve ne pokolje. To bi bilo najbolje, da nam svima skrati muke.
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mislim da ce sad, kad nema nikog da ga "odgovori" narediti da ih potamame sve. Napokon malo desavanja, na svim stranama, pripreme znaci za zadnje 2-3 epizode.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Serija je manje vise prestala pratiti knjige skroz sada.
    Nema vise zadovoljstva prepoznavati scene o kojima sam citao prije 10 godina, jer ih vise nema.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    U neku ruku mi je i drago jer sam sve moguće i nemoguće spoilere pročitao. Nisam još niti jednu epizodu ove sezone pregledao, kada se zaholca to sve od jednom fino će leći :D
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znam da je vec napisano u nazivu thread-a spoiler alert, ali eto da nekom ne spojlam knjige ako nista.

    Ma u knjigama Ramsey u opste nebi trebalo da se zeni Sansa-om, nego laznom Arya-om Stark. Nije mi jasno zasto se toliko odmicu od originalne price.

    A ljudi se zgrozavaju na silovanje Sanse, kao da je prvo u seriji:

    [​IMG]
     
  18. rama

    rama Aktivista

    Wun Wun. :lol:
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Napokon neka desavanja. Dobra epizoda.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odlicna