Game of Thrones (HBO) [spoiler alert]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Akcija, i to nije zadnja epizoda. Nemo's vjerovat.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Predobra ova, i ja sebi ne mogu da dodjem kako su mogli pustiti jednu interesantnu u sezoni a da nije zadnja :D

    sto sad ne leak-a zadnje 4 :D haha
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jos samo 2 epizode do kraja, ne 4. ;)

    Ali leak bi bio super. :D
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    evo vidjeh na odjavnoj spici, samo jos 2 ? :D jbte, pa samo 10 ep u sezoni smradovi
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa i prijesnje 4 sezone su imale samo 10 epizoda. HBO produkcija serija je skupa, pa zato uvijek malo epizoda po sezoni. True Detective samo 8. The Pacific, Band of Brothers 10. The Wire 12. Sopranos 13, itd...
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma nisam obracao paznju posto ih nisam gledao godinu :D A ove ostale su po 12, pa i vishe tipa grimm :)

    Ma djaba sto su skupe, placam ja to jarane :)
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kad spomenu Band of brothers pristavit cu je gledao sam je jedno 5 puta dosad ali svaki novi put kad je gledam ko prvi put :D
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I ja isto najmanje toliko. Ja i buraz je volimo pravo, pa kad god nema se sta drugo gledati, stavimo nju. I kao sto kazes, svaki put kao prvi.
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    that's what she said :lol:
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Stannis mi je postao najmrzi lik.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sad je odgledah, kontam sranje, al zadnjih 10' minuta izvuce seriju ufff
    koji kraj...wohoo...Steta samo sto je jedan dosao :D
    odlican kraj :D

    ovo se ceka jebo vise price vam tam:D

    patton slazem se - ocekivao sam ovo davno jer sam citao knjigu,al et tek sad to uradise :)=
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    Jedan al vrijedan xD
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Slazem se :) Mada bi bila dominacija da su svi bili :D Ocekivao sam vise pompe :D al extra i ovo :D wohoo :D finaly interesting :D valjda i zadnja bude vrh
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo pokazuje da su i zmajevi prilicno ranjivi. I walkeri umiru of valyrian steela, tako da su ove velike prijetnje malo normalizovane.
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kako ce doci druga dvojica kad su zavezani iza ogromnog kamena :D

    Valjda ce nauciti na greskama i pustiti i onu dvojica da roamaju okolo, j...es narod, neka jedu, ali to su ti djeca, uvijek tu da te cuvaju :D

    Malo sjeb sto ode sama, ostavi svu ostalu ekipu dole :D
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma


    da da.. :) Al svejedno po prvi put jase mala :)
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam tek zavrsio 3cu, pa nisam dosao do tog dijela u knjigama. Nisam ovo ocekivao iskreno, ali sam posumnjao cim je poslao Davosa, da radi kurirski posao.

    @Pelikan, sto se tice zmajeva... Drogon, izgleda dosta ranjivo, ali mozda nije jos u potpunosti se razvio? Mozda dobije tvrdu kozu, nekad kasnije... Jer kako bi kralj Aegon I Targaryen, sa 3 zmaja i malom armijom ljudi pokorio Westeros, da su tako ranjivi?
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma


    Citaj knjige :D zmajevi nigdje ne idu :D
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma govorim samo o ovom dijelu gdje Pelikan kaze da su ranjivi (kako smo i svi vidjeli), pa mi nije logicno. Kontam da su sad ranjivi, ali da ce se jos razviti i da ce im ljuska jos ojacati. Jer Eagon I, je sa 3 zmaja: Balerion-om, Vhagar-om, i Meraxes-om, pokorio citav Westeros, i njenih 7 kraljivina. A, vamo saka maskiranih baraba, u malo ne ubise Drogon-a.

    Krecem sa 4om knjigom. :)
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Mladi su zmajevi jos uvijek.
    U bilo kojoj fantasy seriji gdje ih ima, zive stotinama, negdje hiljadama godina. Viaj Smauga :)

    Eragon serija nije losa ako ucis engleski. Relativno jednostavno pisano.
    Tople preporuke za stormlight archive.