Gameland is live ...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Feb 17, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    Buduci da je nedavno bila diskusija u vezi otvaranja Gameland stranica, odlucio sam da vam javim da je Online shop napokon i otvoren!

    Trenutno su raspolozive dvije opcije preuzimanja posiljke (igara) nakon narudzbe:

    - preuzimanje i placanje direktno (Dzemala Bijedica 2/II, Sarajevo)
    - placanje putem pouzeca uz uvecanu cijenu za troskove postarine

    Na web stranici nedostaje jos nekih 20tak igara iz Sold Out kategorije (Pirates of Carribean, GTA3, NOLF2, Deus Ex1, Will Rock, Army Men Sarge's War, Heroes of M&M 3/4, Uru: Ages Beyond Myst, Worms: Armageddon / United itd.), dakle, vecinom starijih igara po veoma niskim cijenama, kao i par paketa koje sadrzi 2-3 igre. U Sarajevu i drugim gradovima sirom BiH bi, takodjer, trebali vidjeti dosta ovih igara koje se preprodaju preko Gameland-a, tako da je i to alternativni nacin nabavke.

    Za ostale igre, prijedloge i pitanja mozete se obratiti na [email protected]
     
  2. GV

    GV Komšija

    Imam samo jednu primjedbu. Zbog štednje često samo prođem kroz stranice pa ih pregledam poslije offline, al' to ne fercera u ovom slučaju, iako sam rekao svoj stav u nekoj od prošlih tema pozdravljam to što si započeo.
     
  3. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Super... pa sam pozelio ponovno igrati Warcraft III na netu... dok se je piratima moglo preko karamba(tacka)ru igrati i igrao sam...
     
  4. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Aj super...konacno da ima i u BH online game shop org igara :)

    Je li i Gameland nabavlja preko Distija kao i 4you.ba, ili 4you.ba preko Gameland...ili je to skroz odvojeno...? :?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    gameland=disti, ostali nabavljaju od gameland-a 8)
     
  6. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Cool 8)

    Znaci za 15ak dana bi trebalo biti WoW-a? Jer tako rekose u 4you.ba, a ako oni nabavljaju preko Gameland... :D

    Haj ako nista ne bude od ovog jednog frajera preko kojeg kontam uzeti, rekao je bice za dan-2, onda da u Gameland uzem, bice uglavnom WoW-a?
    A o pre-paid karticama se nis' ne zna je li se namjeravaju nabavljati kad izadju? :)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    za wow sumnjam da ce biti ista tako brzo.. tj. sve je do blizzarda, ako nadograde servere, bice sigurno, ako ne, onda ces morat davat golfa za kopiju k'o sad :mrgreen:
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e jos ako bude igara za Sony PSP kad stigne u Evropu, ima da im pazarim barem po dvije igre mjesecno, ali gledajuci trenutni omjer igara za konzole naspram PC-a nekako sumnjam da ce se to desiti. zivi bili pa vidjeli. odmah uzimam Gran Turismo 4 ako budu imali za PS2.
     
  9. BoLa

    BoLa Aktivista

    Možel polovan Jugo, 87 godište i pola kile bureka - od Nagiba?
     
  10. Esh

    Esh HWB

    ma sve je do interesovanja, sto se mene tice, mogli bi odmah sutra barem 100 novijih ps2 naslova nabavit, no ko ce to kupit?:<

    @bola: moze care, dodaj jos dva jogurta